MojAndroid

Už známy projekt @bratislava_ sa nedávno spojil s novou aplikáciou Eventland. @bratislava_ sa zameriava na zachytenie krás nášho hlavného mesta prostredníctvom fotografie. Venuje sa najmä pamiatkam, historickým budovám a krásnym výhľadom, ale čoraz viac aj odporúčaniam podnikov.

Najväčší úspech majú fotografie na Instagrame, kde ich odoberá viac ako 88 tisíc ľudí z celého sveta. Aj tento účet už sám o sebe fungoval predovšetkým ako “foto guide” pre turistov i domácich, kde si vedeli nájsť množstvo tipov čo v meste vidieť, robiť, ochutnať a tak ďalej. Ani fotky však nie vždy stačia a hlavne Instagram žiaľ zatiaľ neumožňuje vyhľadávať v niekoho feede podľa kategórií, a teda nie je dokonalou platformou pre “mestské guidovanie”.

TOP bloggeri na jednom mieste

A tu prichádza spolupráca s Eventland. Keby sme chceli veľmi v skratke niekomu vysvetliť, čo Eventland je, môžeme ho prirovnať k Tripadvisoru. Podstatný rozdiel je v tom, že Eventland nezdružuje všetky podniky a nepýta si recenzie a fotografie od každého návštevníka, čo následne opäť zapríčiňuje internetovú presýtenosť. Nie, Eventland združuje top bloggerov vo viacerých mestách Európy a mimo nej, ktorí vyberú TOP podniky, eventy a miesta, ktoré tak či tak propagajú na svojich vlastných kanáloch. V Bratislave je to práve Michaela Tlapová so svojim účtom @bratislava_.

Tento výber TOP vecí v meste si Michaela sama nafotí a hodí nielen na Instagram, ale aj do appky Eventland. Tá má už vyšperkované všetko, čo Instagramu v tomto smere chýba. Používateľ si navolí mesto, ktoré ho zaujíma a kategóriu, ktorú hľadá (napr. top ubytovanie, top miesto na raňajky, top eventy, trhy, atď). Má tak rýchlo presne tie informácie, ktoré ho zaujímajú a so zaručeným odporúčaním “mestského nadšenca”.

Príďte na Smart Roadshow a dozviete sa viac

Eventland prináša každý deň nové a aktuálne tipy kam ísť a čo robiť! Umožňuje objaviť tie najlepšie eventy, festivaly, koncerty, najkrajšie výhľady, útulné kaviarne, chutné reštaurácie a must-visit kotejl bary za ktorými stojí konkrétny človek, ultimátny kaviarenský povaľač :)

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Appka Eventland už teraz, len pár týždňov od spustenia, funguje vo viac ako desiatke miest a pikoška na záver – stojí za ňou ďalšia úspešná Slovenka, ktorú môžete stretnúť napríklad aj na nadchádzajúcej Smart Roadshow, ktorá sa bude konať 28. septembra v Banskej Bystrici. Ak sa chcete o tomto zaujímavom projekte dozvedieť viac, neváhajte a príďte.

9.9.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+