MojAndroid

Portál MôjAndroid.sk organizuje už šiesty ročník ankety Smart Banka 2020 powered by Payout. Ide o jedinečnú anketu, v ktorej v spolupráci s čitateľmi hľadáme banky s najlepším mobilným bankovníctvom a smart funkcionalitami na Slovensku.

Vyše 30 000 hlasujúcich

Anketa odštartovala 19. januára a od toho momentu sa do hlasovania zapojilo už viac ako 30 000 hlasujúcich. Avšak o víťazovi ani zďaleka nie je rozhodnuté. Hlasovanie stále trvá a rozhodnúť môže pokojne aj jediný hlas! Možno práve ten váš.

smart banka 2020
Zdroj: Redakcia MojAndroid.sk

Ak sa vám páči, ako pristupuje k mobilnému, online či smart bankovníctvu práve vaša banka, podporte ju a venujte jej svoj hlas! Zároveň máte možnosť vyjadriť svoj názor na dôležitosť jednotlivých funkcionalít v rámci mobilného bankovania.

Predlžujeme hlasovanie. Každý hlas = peniaze na dobrú vec

Ak ste sa doteraz nestihli zapojiť do hlasovania, nemusíte sa vôbec obávať. Rozhodli sme sa totiž trvanie ankety predĺžiť až do 15. marca 2021. Máte teda dostatok času na uváženie, koho v súťaži podporíte.

Neváhajte však príliš dlho, pretože, okrem toho, každý jeden z odovzdaných hlasov premeníme na 2 centy, ktoré venujeme občianskemu združeniu IPčko, kde ich použijú na pomoc ľuďom v neľahkých životných situáciách.

Vyhrajte smartfón v hodnote 1000 €

Najlepšie banky získajú ocenenie Smart Banka 2020. Oceníme banky na prvých troch miestach podľa verejného hlasovania.

Zdroj: Výrobcovia/ úprava Redakcia MojAndroid.sk

Ocenenia si však neodnesú len samotné banky, ale aj hlasujúci, spomedzi ktorých vyžrebujeme výhercu nového smartfónu podľa vlastného výberu v hodnote až 1000 eur.

Neviete sa rozhodnúť?

Pokiaľ sa pri hlasovaní chcete rozhodnúť čo najlepšie, no potrebovali by ste viac informácií, môžete ich nájsť v našich článkoch, kde sme sa niektorým zaujímavých funkcionalitám venovali podrobnejšie.

Náš tip
Smart Banka 2020: V ktorých bankách zaplatíte mobilom a hodinkami?
Náš tip
Smart Banka 2020: Ako funguje otvorenie účtu online a ktoré banky túto možnosť ponúkajú?
Náš tip
Smart Banka 2020: Je online platenie kartou bezpečné?

 


Zdroj: Redakcia MojAndroid.sk

 

 

19.2.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+