MojAndroid

Spoločnosť Nvidia uvoľnila novú aktualizáciu pre svoje zariadenie Shield TV. To teraz dostáva podporu pre obľúbenú službu Plex, v rámci ktorej budú môcť používatelia čerpať výhody Live TV, DVR a možnosti zapisovania na NAS zariadenia.

Náš tip
Filmy Google Play odteraz ponúkajú 4K obsah pre NVIDIA Shield TV

Prichádza Plex

Vďaka podpore Plex sa Shield TV stáva skutočne univerzálnym multimediálnym centrom pre každú domácnosť. Služba umožňuje ukladať a spravovať všetky vaše filmy, seriály, videá a fotografie a následne ich prostredníctvom Shield TV streamovať do ďalších zariadení. Unikátnosťou tohto prepojenia je fakt, že Shield TV je jediným zariadením, ktoré je zároveň Plex klientom aj media serverom. Vďaka tomu budete môcť napríklad jednoducho nahrávať televízne vysielanie, uložiť si ho lokálne a následne streamovať kdekoľvek budete chcieť.

NVIDIA Shield TV

Služba Plex Pass je prémiovou súčasťou Plex a ponúka napríklad Plex Cloud, možnosť offline prehrávania, automatickej zálohy fotografií z telefónu a mnohé ďalšie funkcie. Skvelou správou je, že ak si Shield TV kúpite teraz, dostanete službu Plex Pass úplne zadarmo na celých 6 mesiacov.

Aktualizácia toho ale prináša ešte oveľa viac. Okrem zapisovania obsahu na NAS zariadenia prostredníctvom Plex či nahrávanie TV programov nechýbajú ani rôzne drobné opravy a vylepšenia. Vylepšená bola stabilita bezdrôtového pripojenia a poteší aj zlepšenie odozvy diaľkového ovládača a gamepadu.

Aktualizácia dostupná už od dnes

Zariadenia Shield TV sa pritom tešia veľkej pozornosti výrobcu. O tom svedčí aj fakt, že táto zaujímavá aktualizácia nie je dostupná iba na zariadenie z roku 2017, ale aj na originálny model z roku 2015. Upgrade s názvom SHIELD Experience Upgrade 5.2 bude uvoľňovaný postupne na všetky zariadenia. Ak patríte medzi účastníkov SHIELD Preview programu, z aktualizácie sa budete tešiť medzi prvými.

Zdroj: Tlačová správa

9.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+