MojAndroid

Spoločnosť Samsung aktualizovala na Slovensku viacero svojich vlajkových smartfónov. V našej redakcii dorazila nová aktualizácia na dva tohtoročné vlajkové modely a jeden dva roky starý.

Samsung Galaxy Z Flip3 a Galaxy S21 Ultra

Prvým aktualizovaným smartfónom je prémiová vyklápačka Samsung Galaxy Z Flip3, čo nie je veľkým prekvapením. Smartfón bol totiž predstavený len pred dvoma mesiacmi a podľa prvých ohlasov to vyzerá, že pôjde o zatiaľ najúspešnejší Samsung s ohybným displejom. Aktualizácia softvéru má označenie F711BXXU2AUI4 a veľkosť 803,7 MB.

Aktualizácia pre Galaxy Z Flip3 | Foto: Redakcia

Ďalšia aktualizácia, ktorá dorazila do našej redakcie, patrí tohtoročnej vlajkovej lodi Samsung Galaxy S21 Ultra 5G. Jej číselné označenie je G998BXXU3AUIE a veľkosť 284,14 MB. Rovnakú aktualizáciu pravdepodobne na Slovensku dostávajú aj nižšie modely tejto série Galaxy S21 5G a Galaxy S21+ 5G.

Aktualizácia pre Galaxy S21 Ultra | Foto: Redakcia
Samsung Galaxy S21 Ultra
Samsung Galaxy S21 Ultra | Foto: Redakcia

{{shop_name}} od {{product_price}}

Samsung myslí aj na staršie smartfóny

Posledným modelom, ktorý sa dočkal v našej redakcii aktualizácie so septembrovou bezpečnostnou záplatou, je Samsung Galaxy Note 10. Tento vlajkový smartfón prišiel na trh pred dvoma rokmi v septembri 2019. Jeho aktualizácia má číselné onačenie N970FXXS7FUI1 a veľkosť 146,19 MB. Septembrová bezpečnostná záplata opravuje 40 chýb v systéme Android 11. Rovnako aktualizáciu by mal dostať aj Galaxy Note 10+.

Aktualizácia pre Galaxy Note 10 | Foto: Redakcia

Aktualizácia je dostupná formou OTA a systém by vás na ňu mal upozorniť automaticky. Ak sa tak nestane, tak si ju môžete overiť aj manuálne v sekcii Nastavenia -> Aktualizácia softvéru -> Stiahnuť a nainštalovať. Pred jej inštaláciou sa najprv ubezpečte, že máte kapacitu batérie nabitú aspoň 70 % jej kapacity. Zároveň radšej aktualizujte cez bezplatnú Wi-Fi, aby ste ušetrili predplatené dáta.

Náš tip
Čo sa stalo s Facebookom? Prečo nefungoval Messenger, WhatsApp ani Instagram?
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
5.10.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+