MojAndroid

Spoločnosť Samsung sa rozhodla ukončiť podporu svojich starších vlajkových zariadení Samsung Galaxy S6 a Samsung Galaxy S6 edge. Naopak, podpora pre ďalšie modely z danej série smartfónov – Samsung Galaxy S6 edge + a Samsung Galaxy S6 Active zatiaľ ostáva.

Náš tip
Samsung Galaxy Note 8 konečne získava update na Android 8.0 Oreo [AJ NA SLOVENSKU]

Samsung Galaxy S6 a S6 edge končí

Výrobca rozdelil aktualizácie na modely, ktoré budú novinky dostávať každý mesiac a na modely, ktoré budú aktualizované následne každé 3 mesiace. Pôvodne unikla prostredníctvom portálu androidpolice informácia, že podporu strácajú všetky zariadenia série Galaxy S6. Neskôr však výrobca doplnil do pravidelných mesačných aktualizácií spomínané dva modely Galaxy S6 edge + a Galaxy S6 Active. Podpora tak končí len pre pôvodnú dvojicu vlajkových Samsung smartfónov.

Pôvodne unikla informácia o ukončení podpory pre celú sériu Galaxy S6.
Náš tip
Samsung Galaxy S9 a S9+ dostáva update a prináša ďalšie vylepšenia | AKTUALIZÁCIA

Mesačné aktualizácie dostanú naďalej aj smartfóny série Galaxy S7, S8 a S9 a séria Galaxy A (2016, 2017 a 2018). Aktualizáciu dostanú každé tri mesiace aj ďalšie modely zo širokého spektra zariadení Samsung. Pôjde o základné modely Galaxy J3, J5, J7 (2017) alebo tiež tablety Galaxy Tab S3 či Galaxy Tab 10.1 (2016). Dostáva aj váš smartfón pravidelné aktualizácie? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom

Výrobca nakoniec doplnil podporu pre smartfóny Galaxy S6 edge + a Galaxy S6 Active.
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
3.4.2018
Zdroj: androidpolice

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+