MojAndroid

Samsung dnes začína napĺňať prosby mnohých majiteľov najlepšieho smartfónu spoločnosti za minulý rok. Prví používatelia hlásia príchod aktualizácie na Android 8.0 Oreo pre model Samsung Galaxy Note 8, aj keď zatiaľ iba vo Francúzsku.

Hoci je to skvelá správa, kým začnete dookola stláčať tlačidlo “Skontrolovať aktualizácie”, ešte si radšej počkajte na vývin celej situácie. Rovnako sa totiž chvíľu tešili majitelia vlajkovej lode Samsung Galaxy S8, až kým chvíľu po spustení aktualizácie Samsung celý proces nepozastavil kvôli nečakaným reštartom zariadenia a všetko bolo spustené znovu až o niekoľko týždňov.

Nikde nie je napísané, že to isté sa stane aj v prípade ďalšieho modelu. Vďaka predchádzajúcim skúsenostiam je dokonca ešte menej pravdepodobný podobný scenár, no Samsung je zrejme opatrný a aktualizáciu bude sprístupňovať postupne. Keď sa dostane aj k nám, určite vás o tom budeme ihneď informovať.

Doplnené 29. marca o 16:15:

Aktualizácia konečne dorazila aj na Slovensko. Informoval nás o tom čitateľ Andrej, ktorý na svojom Note 8 objavil update s veľkosťou 1,4 GB. Dbajte preto o to, aby ste mali pri sťahovaní aktualizácie dostatočne rýchle a stabilné Wi-Fi pripojenie a pri inštalácii dosť batérie v zariadení.

Za tip ďakujeme čitateľovi Andrejovi!

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
29.3.2018
Zdroj: SamMobile

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+