MojAndroid

Spoločnosť Samsung nezaháľa a prináša ďalšiu aktualizáciu pre svoj vlajkový smartfón Samsung Galaxy S9. Nová aktualizácia je distribuovaná v týchto dňoch aj pre slovenských používateľov a prináša hneď niekoľko funkčných vylepšení či opravy chýb.

Náš tip
Samsung Galaxy S9: Rovnaká forma, rovnaký štýl | RECENZIA

Samsung Galaxy S9

Nová aktualizácia prináša vylepšenia po stránke odomykania tvárou a takisto prináša lepšiu stabilitu aplikácie Fotoaparát. Z ďalších zmien ide najmä o opravy chýb a vylepšenia po stránke optimalizácie softvéru. Súčasťou aktualizácie je aj marcový bezpečnostný balíček systému Android a riešenie zraniteľností v rámci nadstavby od Samsungu.

Aktualizácia prichádza s kódovým označením G960FXXU1ARC5 / G960FOXM1ARC4 / G960FXXU1ARC4 a jej veľkosť je 242 MB (aktualizované – podobnú veľkosť má aj obdobná aktualizácia pre model Galaxy S9+). Pre jej inštaláciu tak odporúčame zabezpečiť dostatok miesta na vnútornom úložisku, dostatok batérie a neobmedzené dátové pripojenie.

Náš tip
Samsung Galaxy S9+: Veľmi príjemné déjà vu | RECENZIA

Dostali ste už novú aktualizáciu na váš Samsung Galaxy S9 či S9+? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
23.3.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+