MojAndroid

Samsung Galaxy Watch4 sú momentálne jedny z najlepších inteligentných hodiniek so systémom Wear OS na trhu. Sú nabité špičkovým hardvérom a vďaka super softvérovej podpore výrobcu sa neustále zlepšujú. Podľa portálu XDA Developers teraz získavajú ďalšiu aktualizáciu s niekoľkými vylepšeniami.

Výrobca začal v USA s vydávaním aktualizácie, ktorá nesie číslo zostavy R870XXU1FVC8 a má veľkosť 356,99 MB. Očakáva sa, že v najbližších dňoch dorazí aj do ďalších regiónov, vrátane Slovenska

Samsung Galaxy Watch4
Samsung Galaxy Watch 4 | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Čo sa noviniek týka, zdá sa, že ide o menšiu aktualizáciu s drobnými vylepšeniami, ktoré sa týkajú aplikácie Samsung Health. Oficiálny zoznam zmien však neuvádza podrobnosti o tom, čo konkrétne sa zlepšilo. S touto verziou systému smart hodinky taktiež získavajú marcovú bezpečnostnú záplatu.

Ak vlastníte Samsung Galaxy Watch4, sledovať dostupnosť aplikácie môžete prostredníctvom spárovaného smartfónu. Stačí otvoriť aplikáciu Galaxy Wearable a v časti Nastavenia ťuknúť na možnosť Aktualizácia softvéru. Alebo prejdite do nastavení a sekcie Aktualizácia softvéru priamo na hodinkách.

Samsung sa o svoje hodinky stará príkladne

Táto aktualizácia síce veľa zmien neprináša, no veľkú nádielku noviniek dostali Galaxy Watch4 s príchodom februárovej aktualizácie. Tá okrem iného priniesla pokročilé funkcie pre bežcov, program na pomoc s kvalitou spánku, nové ciferníky či ďalšie možnosti prispôsobenia systému. V budúcnosti hodinky získajú aj možnosť streamovať hudbu cez aplikáciu YouTube Music a podporu Google Asistenta.

Náš tip
Ako na beh profesionálne? Kondičný tréner vám poradí, čo by ste mali dodržať

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+