MojAndroid

Najnovšie smart hodinky výrobcu, séria Galaxy Watch6, prišla s najnovším systémom a nadstavbou One UI 5. Všetky nové funkcionality, ktoré súvisia s týmto softvérom, teraz dostávajú aj staršie hodinky. Aktualizácia je už aj na Slovensku, takže pravdepodobne dorazila aj na tie vaše.

Staršie Samsung hodinky dostávajú One UI 5 a Wear OS 4

Konkrétne ide o obe staršie série hodiniek, ktoré bežia na operačnom systéme Wear OS 3. To znamená Galaxy Watch5 a Galaxy Watch4. O dostupnosti aktualizácie na Slovensku nás informovalo aj viacero našich čitateľov, ktorí poskytli screenshoty.

Samsung Galaxy Watch6
Samsung Galaxy Watch6 Classic

Keďže ide o poriadne veľkú aktualizáciu, zaberá aj veľa miesta. Stiahnuť ju preto odporúčame prostredníctvom Wi-Fi, teda pokiaľ nemáte dostatočne veľký dátový balík u svojho mobilného operátora. Veľkosť aktualizácie je približne 1,7 GB, čo platí pre obe série hodiniek.

Aktualizácia má viac ako 1,7 GB | Zdroj: čitateľ Robo

Pokiaľ ste nedostali automatické upozornenie o možnosti aktualizácie, môžete ju vyhľadať manuálne v nastaveniach hodiniek. Súčasne s novou nadstavbou dostávajú hodinky aj najnovší operačný systém Wear OS 4, ktorý taktiež debutoval na sérii Galaxy Watch6.

Náš tip
Podvodníci na Bazoši sa nás pokúsili okradnúť. Ako to prebiehalo a na čo si dávať pozor?
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
5.9.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+