MojAndroid

Spoločnosť Samsung začne na Slovensku predávať svoj najnovší tablet Galaxy Tab S3 v prvej polovici apríla za cenu 769 € (variant LTE). Budúci majitelia sa tak už teraz môžu tešiť na 9,7″ Super AMOLED displej a ďalšie prémiové Galaxy technológie.

Samsung Galaxy Tab S3 ponúkne užívateľom celý rad vylepšených funkcií. Patria medzi ne:

  • HDR (High Dynamic Range) video obsah: Galaxy Tab S3 podporuje prehrávanie videa v HDR (10-bitové farebné video), čo podporuje zobrazenie skutočných farieb a živého digitálneho obsahu.
  • Samsung Flow: Ide o technológiu pre jednoduchšiu prácu s tabletom. Pre bezpečný prístup k dátam využíva Samsung Flow prihlásenie prostredníctvom biometrických znakov, bezdrôtovo prepojí kompatibilné zariadenie, a užívateľ tak môže zdieľať a odosielať dokumenty z mobilného zariadenia do tabletu. Zároveň synchronizuje upozornenia na správy, aby používatelia nezmeškali žiadnu dôležitú komunikáciu, či už práve využívajú svoj smartfón, alebo tablet.
  • Rafinovaný S Pen: Nová verzia praktického pera S Pen má tenšiu špičku (0,7 mm) a zároveň vyššiu citlivosť na tlak, aby jeho používanie bolo ešte prirodzenejšie. S perom je možné využívať aj ďalšie pohodlné funkcie, ako sú poznámky na vypnutom displeji, editácia PDF alebo kreslenie pomocou nástroja Advanced Drawing.

Samsung-TabS3_Dynamic-Pen_Silver_WIFI Samsung-TabS3_Back-Pen_Black_LTE

Samsung Galaxy Tab S3 je vybavený tiež skvelou optikou, zadný fotoaparát má rozlíšenie 13 Mpix s automatickým zaostrovaním, predný 5 Mpix. Tablet umožňuje rozšírenie pamäte prostredníctvom pamäťových kariet, má lepšiu výdrž batérie aj možnosť rýchleho nabíjania. Prehrávať video na Galaxy Tab S3 je možné až 12 hodín. Ďalšou výhodou je podpora Pogo klávesnice, ktorú nie je nutné párovať ani samostatne dobíjať. Bezpečnosť dát zaisťuje snímač odtlačkov prstov.

Na záver len dodáme, že tento tablet už testujeme v našej redakcii a už čoskoro sa môžete tešiť na jeho detailnú recenziu!

Zdroj: TS

18.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+