MojAndroid

Samsung znova sprístupnil aktualizáciu na novší Android 3.2 Honeycomb pre tablet Galaxy Tab 10.1. Po nepodarenom update z minulého týždňa, ktorý musela spoločnosť zastaviť z dôvodu znefunkčnenia niektorých funkcií zariadenia, tu máme teda nový pokus, ktorý sa tentokrát už hádam zaobíde bez ďalších komplikácií. Aktualizácia by mala byť dostupná cez OTA (Over The Air), takže ak ste svoj Galaxy Tab 10.1 ešte nepovýšili na novšiu verziu Androidu, teraz by mohol byť ten správny čas.

Samsung začal s distribuovaním OTA softvérovej aktualizácie na Android 3.2 Honeycomb pre majiteľov tabletu Galaxy Tab 10.1, ktorá  tiež  opravuje problém s WiFi konektivitou. Používatelia tabletu s nefunkčným WiFi si update môžu stiahnuť  prostredníctvom programu Kies na počítači.

Zdroj: androidcentral.com

23.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+