MojAndroid

Samsung začal posielať pozvánky na udalosť Samsung Unpacked 2015, ktorá sa uskutoční 1. marca. Celá verejnosť netrpezlivo očakáva novú vlajkovú loď Samsung Galaxy S6. Ako každý rok, aj teraz by malo isť o jedno z najlepších zariadení na trhu, no tentokrát bude udalosť možno zaujímavejšia, ako doteraz. Samsung totiž sľubuje množstvo zmien po dizajnovej, ale aj softvérovej stránke. K dispozícii už teraz máme pomerne detailné informácie o tom, aký hardvér bude použitý, no ešte stále ostáva záhadou, ako bude nový Samsung vyzerať.

Samsung-Galaxy-S6-Metal-01

To posledné tvrdenie však už možno neplatí. Na internete sa totiž objavili obrázky kovového zadného krytu, ktoré s najväčšou pravdepodobnosťou patria práve novému Samsungu Galaxy S6. Vďaka tomu si môžeme aspoň sčasti predstaviť, ako bude nová vlajková loď od kórejského giganta vyzerať. Kryt znázornený na uniknutých obrázkoch pomerne dobre korešponduje s predchádzajúcimi uniknutými nákresmi, s ktorými sa zhoduje umiestnenie všetkých portov a hardvérových súčastí. Čo poviete, privítali by ste Galaxy S6 s takýmto dizajnom?

Zdroj: Digi-Wo via SamMobile

4.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+