MojAndroid

Spoločnosť Samsung v posledných hodinách vypustila bezpečnostnú aktualizáciu na svoju minuloročnú vlajkovú loď Samsung Galaxy S6. Ide o aktualizačný balík o veľkosti 338,73 MB a dostupný je klasickou cestou, cez OTA. Okrem bezpečnosti táto aktualizácia opravuje aj menšie chyby a nedostatky systému. Tu je kompletný zoznam zmien:

  • vylepšenie bezpečnosti zariadenia,
  • vylepšenie stability a oprava chýb,
  • pridané a/alebo vylepšené funkcie,
  • niekoľko vylepšení výkonu zariadenia.
Náš tip
Samsung na Galaxy S6 edge opravuje kritickú bezpečnostnú dieru

Po nainštalovaní tejto aktualizácie sme si však nevšimli zásadné zmeny, takže ju môžeme označiť za minoritnú. Zmeny sa udiali najmä pod “kapotou”. Ide o pravidelnú bezpečnostnú aktualizáciu, ktorá vás má ochrániť pred najnovšími hrozbami. Odporúčame vám jej nainštalovanie. Ak si aktualizáciu nainštalujete, napíšte nám, aké ďalšie novinky a zmeny ste v systéme zachytili.

samsung-galaxy-s6_aktualizacia-sept-2016-2 samsung-galaxy-s6_aktualizacia-sept-2016-1

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
20.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+