MojAndroid

Samsung pokračuje v napĺňaní svojich sľubov prinášať pravidelné bezpečnostné aktualizácie, ktoré prednedávnom na mesačnej báze zaviedol Google. Aj tento mesiac sa môžu majitelia Galaxy S6 edge (a pravdepodobne už aj Galaxy S6) tešiť na ďalší update, ktorý opravuje kritickú bezpečnostnú chybu v systéme Android. Hoci juhokórejský výrobca neinformuje o tom, o akú chybu presne ide, je viac než pravdepodobné, že sa zameral na nedávno odhalenú zraniteľnosť v systéme nazvanú QuadRooter.

Aktualizácia by okrem toho mala ďalej vylepšovať správu pamäte, pri ktorej Samsung efektívnejšie zatvára aplikácie bežiace na pozadí. Navyše, hlásená je aj zvýšená stabilita systému.

Firmvér s označením G925IDVS3EPH2 začína spoločnosť ešte len sprístupňovať a nie je jasné, kedy by sme sa ho mohli dočkať aj u nás na Slovenku. Jeho dostupnosť si však môžete overiť priamo v nastaveniach zariadenia ->Informácie o telefóne -> Skontrolovať aktualizácie.

Zdroj: androidauthority

 

 

 

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
11.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+