MojAndroid

Aktualizácia s júnovou bezpečnostnou záplatou určená pre modelový rad Samsung Galaxy S23 sľubovala aj prínos vylepšení pre fotoaparáty. Tento 2,2 GB balík už niektorým používateľom dorazil pod firmvérovým označením S91xBXXU2AWF1. Správu priniesla stránka SamMobile.

Modely Samsung Galaxy S23 budú vytvárať ešte krajšie fotografie

Okrem navýšenia úrovne bezpečnosti si juhokórejský gigant pripravil i vylepšenia týkajúce sa fotoaparátov. Update prichádza na všetky tri smartfóny z vlajkovej série. Dostupnosť najnovšej verzie softvéru hlásia používatelia z Indonézie, Malajzie, Thajska či Filipín a onedlho sa aktualizácia dostane aj na zariadenia pochádzajúce z nášho trhu.

Samsung Galaxy S23 Ultra fotoaparat
Fotoaparáty na Samsung Galaxy S23 Ultra | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Jej dostupnosť si môžete skontrolovať aj ručne prejdením do nastavení, konkrétnejšie do časti softvérových aktualizácií. Oficiálny zoznam zmien vyzerá nasledovne:

  • Pridanie možnosti pre 2-násobné priblíženie počas používania portrétového režimu
  • Opravený bol problém s automatickým zaostrovaním
  • Spracovanie fotografií za použitia nočného režimu bolo poupravené
  • Animácie prostredia One UI sú ešte plynulejšie
  • Vylepšenia v haptickej odozve

Aktualizácie u konkurencie

Konkurencia sa softvérovými aktualizáciami zaoberá taktiež. Toto je zoznam smartfónov značky OPPO, ktoré budú v budúcnosti aktualizované na Android 14. Redmi Note 12 5G dostáva update na systém Android 13. Majitelia týchto Xiaomi smartfónov už nedostanú žiadnu aktualizáciu. OnePlus 11 a ďalšie staršie zariadenia dostávajú OxygenOS 13.1.

Náš tip
Dovolenka so smartfónom: Toto sú veci, na ktoré by ste nemali zabudnúť
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
17.6.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+