MojAndroid

Séria Samsung Galaxy S10 sa už spolieha len na štvrťročnú formu softvérových aktualizácií. V marci tohto roka sa jej používatelia dočkali príchodu updatu na novšiu verziu grafického rozhrania One UI 4.1. Teraz dostáva väčší update, ktorý vylepšuje fotoaparáty a stabilitu Bluetooth konektivity.

Samsung Galaxy S10 dostáva update, ktorý určite poteší

Trojica modelov Samsung Galaxy S10, Galaxy S10+ a Galaxy S10e dostáva novú aktualizáciu. Daný firmvér nesie označenie G97*FXXUGHVJ5 a má veľkosť až 1 GB. Obsahuje i októbrové bezpečnostné opravy. Zoznam zmien je nasledovný:

  • Vylepšená stabilita fotoaparátov
  • Vylepšená Bluetooth konektivita a jeho stabilita
  • Vylepšená všeobecná stabilita zariadenia
  • Navýšenie úrovne zabezpečenia telefónu
Samsung Galaxy S10e
Samsung Galaxy S10e | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Samsung Galaxy S22 Ultra

Za zmienku stojí, že telefón Samsung Galaxy S10 Lite ešte stále dostáva bezpečnostné aktualizácie na mesačnej báze, keďže tento model bol predstavený pár mesiacov po celom modelovom rade Samsung Galaxy S10. Ďalší update je teda možné očakávať až začiatkom roka 2023.

Aktualizácie u konkurencie

Smartfón Realme GT2 Pro dostáva update na najnovší operačný systém Android 13. To isté platí aj pre vlajkovú loď vivo X80 Pro. Vieme, ktoré Samsung smartfóny dostanú aktualizáciu na Android 13 a grafické rozhranie One UI 5. Taktiež poznáme listinu Xiaomi telefónov, ktorých používatelia sa môžu tešiť na príchod Androidu 13. Na záver ešte spomenieme stále skvelý Huawei P40 Pro, ktorý dostáva novú aktualizáciu.

Náš tip
Už žiadny Exynos. Samsung Galaxy S23 príde len so Snapdragonom, potvrdil Qualcomm

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
8.11.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+