MojAndroid

Aktualizované 1.10.2019

Aktualizácia je už dostupná aj na Slovensku. Redakčný Samsung Galaxy S10+ nás na ňu dnes upozornil. Dostali ste ju už aj vy? Ste spokojní s novými funkciami?

Pôvodný článok:

  • Nová softvérová aktualizácia pre modely Samsung Galaxy S10, S10+ a S10e prináša všetky fotografické funkcie zo Samsungu Galaxy Note 10 a Note 10+

Bolo len otázkou času, kedy sa všetky funkcie z najnovšieho Note 10 dostanú aj do aktuálnych smartfónov radu Galaxy S10. Funkcie, ktoré boli doteraz výsadou najnovších smartfónov radu Note, budú mať v svojich smartfónoch aj používatelia zariadení, ktoré boli predstavené začiatkom roka.

Samsung Galaxy S10 aktualizácia

Pridané fotografické funkcie:

  • Live focus s novými efektami
  • Live focus video
  • Nočný režim prednej kamery
  • AR Doodle
  • Super steady (super stabilizované) video v režime Hyperlapse

Okrem nových fotografických funkcií sa môžete tešiť aj na príchod režimu DeX pre PC. Ten bol doteraz tiež výsadou modelov Galaxy Note 10 a Note 10+.

Samsung Galaxy S10 fotografovanie

Aktualizácia je už dostupná v Európe

Bezpečnostnú záplatu najnovšia aktualizácia neprináša. Tú septembrovú už modely radu Galaxy S10 dostali. Aktualizácia sa šíri OTA, takže smartfón vás na ňu upozorní automaticky. Prvé správy hovoria o dostupnosti v Nemecku a vo Švajčiarsku, informoval o tom web Sammobile.. V priebehu najbližších dní by mala aktualizácia doraziť aj na smartfóny zakúpené na Slovensku.

Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Note 10+

Na Android 10 si ešte počkáme

Smartfóny budú po aktualizácii bežať stále na Androide Pie s nadstavbou One UI. Samsung už samozrejme pracuje aj na aktualizácii zariadení na nedávno predstavený Android 10, no na to si ešte počkáme.

Modely radu Galaxy S10 samozrejme túto aktualizáciu obdržia. Na rad prídu ihneď po aktualizovaní radu Note.

Náš tip
Ktoré smartfóny dostanú aktualizáciu na Android 10? | ZOZNAM

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
1.10.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+