MojAndroid

Samsung Galaxy Note 9 sa podľa webu SamMobile stáva dvanástym zariadením z dielne juhokórejského giganta, ktoré dostalo júnovú bezpečnostnú záplatu. Vydávanie týchto aktualizácií začalo počas minulého týždňa. Prvým modelom bol Samsung Galaxy Z Flip 5G, za ktorým nasledoval modelový rad Samsung Galaxy S20, respektíve Galaxy S21.

Náš tip
Android 12: Ktoré modely a kedy dostanú aktualizáciu?

Samsung Galaxy Note 9 uzatvára tucet aktualizovaných zariadení

Používatelia z Nemecka hlásia dostupnosť aktualizácie pre smartfón Samsung Galaxy Note 9. Tá prináša aktuálnu júnovú bezpečnostnú záplatu. Označenie nového firmvéru je N960FXXS8FUE5.

Okrem vylepšenia úrovne zabezpečenia sme sa nedočkali žiadnych výrazných zmien. Rátame však, že sa výrobca pozrel na známe chyby a opravil ich. Tie ste si ale pravdepodobne počas používania ani nevšimli.

Samsung Galaxy Note 9
Galaxy Note 9 | Foto: Redakcia

Ako to už býva zvykom, telefón vás na dostupnosť aktualizácie upozorní sám, no môžete ju vyhľadať aj manuálne v nastaveniach, konkrétnejšie v sekcii softvérových aktualizácií. Ak by ste náhodou chceli update nainštalovať manuálne, môžete tak urobiť a firmvér stiahnuť zo stránok SamMobile.

Samsung Galaxy Note 9 je mobilný telefón, predstavený ešte v polovice roka 2018. Na trh prišiel s predinštalovaným operačným systémom Android 8.1 Oreo. Postupom času na toto zariadenie prišiel i Android 9.0 a následne aj Android 10.

Samsung Galaxy A52 5G


Samsung Galaxy Note 9
Galaxy Note 9 | Foto: Redakcia

Update na Android 11 už model Galaxy Note 9 nedostal a ani nedostane, no stále preň platia občasné bezpečnostné aktualizácie, čo rozhodne poteší každého majiteľa. Pokiaľ tento smartfón značky Samsung vlastníte, budeme radi, ak nám do komentárov pod článok napíšete, či ste update už dostali aj vy.

Konkurencia je na tom s aktualizáciami sľubne, no stále vedie Samsung, ktorý nedávno aktualizoval napríklad Samsung Galaxy A71, spolu so starším Samsungom Galaxy A50. Update dostal i Huawei P40, Honor 9X a Honor 9X Pro či ďalších 16 modelov z dielne spoločnosti Xiaomi.

Náš tip
Samsung Galaxy A22 a A22 5G: Nová generácia populárneho lacného modelu oficiálne

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
6.6.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+