MojAndroid

Nový smartfón Samsung Galaxy Note 9 priniesol viacero vylepšení oproti minulej generácií či už z pohľadu výkonu, fotoaparátu, vylepšeného S-penu alebo väčšej batérie. Miernou zmenou ale prešiel aj hlasový asistent Bixby vo verzii 2.0. Tak ako u predošlých vlajkových lodi Samsungu aj u novinky nájdeme na strane telefónu špeciálne tlačítko pre tohto asistenta. Viacerí majitelia Samsungu Galaxy Note 9 si ale už určite všimli, že tlačítku nejde priradiť inú funkciu a ani ho vypnúť pri nevyužívaní asistenta. S týmto by im mohla pomôcť aplikácia bxActions zdarma dostupná v obchode Google Play.

Aplikácia umožňuje okrem vypnutia tlačítka aj priradenie až 30 rôznych funkcií pre klasické stlačenie, dvojité alebo dlhé stlačenie. Napríklad náhradu spúšte fotoaparátu, stíšenie telefónu, vytvorenie screenshotu, Google Asistenta, priradiť tlačítku spustenie akejkoľvek aplikácie a ďalšie možnosti. Bixby tlačítko aj asistent ale prešiel u Samsung Galaxy Note 9 viacerými zmenami, takže všetky možnosti aplikácie nemusia byť dostupné tak ako u predošlých Samsung zariadení (Galaxy S8, Galaxy S8+, Galaxy Note 8, Galaxy S9, Galaxy S9+).

Verzia: 5.01
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.01
Aktuálna cena: Zdarma

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Samsung spúšťa predaj vlajkového Galaxy Note 9 už aj na Slovensku
Náš tip
Samsung Galaxy Note 9 dostáva svoj prvý update. Týka sa „Super Slow-mo“ videa | AKTUALIZÁCIA
27.8.2018
Zdroj: PhoneArena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+