MojAndroid

Hoci nový vlajkový smartfón Samsung Galaxy Note 9 sa ešte oficiálne ani nedostal do predaja, zo strany výrobcu prichádza už prvá softvérová aktualizácia. Tá by sa podľa dostupných informácií mala týkať práve režimu “Super Slow-mo” videa, ktorý je jedným z lákavých možností využitia daného duálneho zadného fotoaparátu.

Samsung Galaxy Note 9 | Aktualizácia

Nová softvérová aktualizácia prichádza s kódovým označením N960FXXU1ARH5, pričom jej hlavnou novinkou je príchod tlačidla, ktoré umožňuje prepínať dĺžku zachytenia “Super Slow-mo” videí. Toto tlačidlo ponúkne na výber 0,2 sekundový záber a tiež 0,4 sekundový záber, miesto tohto tlačidla je prakticky hneď vedľa spúšte samotného zariadenia. Kvalita videa však ostáva na hodnote 480 fps. Súčasťou aktualizácie je aj augustový bezpečnostný balíček systému Android a nadstavby Samsung Experience.

Pre nainštalovanie danej aktualizácie odporúčame zabezpečiť dostatok miesta na vnútornom úložisku, dostatok batérie a tiež stabilné, neobmedzené internetové pripojenie. Dostal aj váš Android smartfón nejakú aktualizáciu na vylepšenie fotoaparátu? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Samsung Galaxy Note 9: Znovu bližšie k dokonalosti | RECENZIA
Náš tip
Samsung to opäť dokázal, Galaxy Note 9 má najlepší displej
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
17.8.2018
Zdroj: sammobile.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+