MojAndroid

Samsung Galaxy Buds 2 budú ďalším pokračovateľom obľúbeného radu Bluetooth slúchadiel. Najnovšie informácie odhalili, že ich oficiálne predstavenie sa uskutoční na akcii Samsung Unpacked. Dátum predstavenia by tak mal byť 11. augusta 2021. Spolu so slúchadlami by mali byť uvedené aj nové skladacie smartfóny a inteligentné hodinky.

Dizajn, ktorý poznáme z Galaxy Buds Pro

Najnovšie slúchadlá by sa mali podobať na momentálne najlepší a najnovší model. To znamená, že ponúknu konštrukciu, ktorá úplne uzavrie zvukovod, takže dobre pasívne odizolujú okolitý hluk. Prvé informácie hovorili o tom, že aktívne potlačenie hluku (ANC) nedostanú. Avšak podľa informácií portálu AndroidCommunity ANC predsalen príde.

Pripomíname, že pôvodné Galaxy Buds a Galaxy Buds+ ANC neponúkajú, avšak pasívne potlačenie hluku je veľmi dobré. Používatelia si tiež pochvaľujú, že výborne sedia v ušiach. Subjektívne lepšie ako Galaxy Buds Pro.

Novšie Galaxy Buds Live a Buds Pro už funkciou ANC disponujú. Zatiaľ čo v Buds live veľmi nepresvedčila, Buds Pro sa môžu rovnať s tými najlepšími. Podobné by to malo byť aj v prípade Buds 2.

Samsung Galaxy Buds 2 a ich cena

Až do dátumu oficiálneho predstavenia musíme brať informácie o predpokladaných cenách s rezervou. V minulosti sa ale väčšina týchto odhadov potvrdila, preto očakávame, že sa nemýlia ani tentokrát.

Portál Tomsguide zverejnil informáciu o tom, že by nové slúchadlá mali stáť približne 180 až 200 €. Samsung Galaxy Buds Pro začali na Slovensku na cene 229 €, v eshope Samsung.sk je ich cena stále nezmenená. Niektoré slovenské eshopy ich ponúkajú aj výrazne lacnejšie.

Samsung Galaxy Buds Pro
Samsung Galaxy Buds Pro | Foto: Redakcia


Vnútorná stavba slúchadiel bude pravdepodobne rovnaká/podobná Galaxy Buds Pro. To znamená dvojpásmové reproduktory s 11 mm subwooferom. Očakávame skôr nejaké softvérové vylepšenia, prípadne menšie hardvérové novinky.

Náš tip
Samsung Galaxy Buds Pro vs Galaxy Buds Live | Porovnanie
7.7.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+