MojAndroid

Samsung opäť prichádza s výhodnou ponukou. Nové skladacie modely, Galaxy Z Fold4 a Galaxy Z Flip4 si teraz môžete kúpiť za oveľa atraktívnejšiu cenu. Je to veľmi jednoduché, stačí nechať odkúpiť svoj starý telefón. Ako to funguje?

Veľmi jednoducho. Samsung výhodne vykúpi vaše staré zariadenie, a čo je najlepšie, pridá k nemu aj hodnotný bonus. V prípade predobjednávky smartfónu Galaxy Z Flip4 je výška bonusu až 300 eur, pre Galaxy Z Fold4 dokonca až 400 eur.

Samsung Galaxy Z Flip4
Samsung Galaxy Z Flip4 | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Bonus v tejto výške získate, ak odpredáte jeden z vybraných smartfónov značiek Samsung, Huawei a Apple. Odpredať však môžete aj zariadenia akejkoľvek inej značky. Okrem toho k svojmu novému skladaciemu Samsungu získate aj poistenie Galaxy Premier Service na jeden rok úplne zadarmo.

Získajte Samsung Galaxy Z Fold4 len za 640 eur

Ak máte záujem o nový Galaxy Z Fold4, môžete ho získať len za 640 eur v prípade, že necháte vykúpiť svoj Galaxy Z Fold3. Za tento smartfón vám Samsung dá naspäť 759 eur, plus ďalších 400 eur ako bonus k výkupu. Celkovo tak dostanete až 1159 eur, takže stačí doplatiť len 640 eur.

Samsung Galaxy Z Fold4
Samsung Galaxy Z Fold4 | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Rovnaký postup platí aj pre Galaxy Z Flip4, v tomto prípade je výška bonusu na úrovni 300 eur. Celková výška, ktorú vám Samsung dá za váš starý smartfón, závisí od jeho stavu, záruky, príslušenstva a ďalších faktorov, ktoré ovplyvňujú jeho hodnotu. Na stránke www. novysamsung.sk si môžete pozrieť, akú sumu môžete dostať práve za váš telefón.

Táto výhodná ponuka platí pre predobjednávky telefónov Samsung Galaxy Z Flip4 a Z Fold4 do 25.8.2022.

Tento článok vznikol v spolupráci so Samsung.

12.8.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+