MojAndroid

SanDisk, jeden z najznámejších výrobcov externých pamätí, oznámil na CES 2015 svoju novinku – je ňou SanDisk Ultra Dual USB Drive 3.0. Že nejde iba o obyčajný USB kľúč napovedajú slovíčka “Ultra Dual” v názve, no tiež jediný pohľad na toto zariadenie. Úložisko si so sebou prináša micro USB konektor na jednej strane a vysokorýchlostný USB 3.0 konektor na strane druhej. Má tak slúžiť nielen laptopom, ale aj Android smartfónom a tabletom a zároveň má umožňovať prenos údajov “tak rýchlo, ako nikdy predtým”. Na správny chod zariadenia potrebujete mať Android smartfón či tablet vybavený OTG.

SanDisk_Ultra

Áno, podobné zariadenia sme už videli, dokonca i rovno od SanDisku, no nie všetky mali podporu USB 3.0. SanDisk Ultra Dual USB Drive 3.0 je dostupný odteraz s kapacitou úložiska 16 GB, 32 GB či 64 GB v cenovom rozsahu od 22,99 do 64,99 dolárov. Ak máte oň záujem, sledujte web SanDisku.

Zdroj: androidauthority.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+