MojAndroid

Rootless Launcher, alebo ak chcete aj Pixel Launcher, sa vrátil do Obchodu Play po tom, čo bol pred asi týždňom kvôli porušeniu pravidiel spoločnosti Google odstránený. Hlavné však je, že je opäť v plnej kráse späť.

Funkčný, na ďalšie funkcie je však potrebná aplikácia

Stále je potrebné mať aplikáciu “Rootless Pixel Bridge”, pomocou ktorej získate tie najhlavnejšie vymoženosti tohto launcheru. Bez tejto aplikácie nie je možný prístup napríklad k “feedu” alebo aj novinkám, ktoré je možné vyvolať posunom na domovskej obrazovke doľava. V nastaveniach samotného launcheru sa síce táto možnosť zapnúť dá, ale aplikácia bude požadovať inštaláciu Rootless Pixel Bridge. Rootless Pixel Launcher si môžete stiahnuť zo samotného Obchodu Play alebo pomocou tohto odkazu.

Verzia: 3.8.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.8.1
Aktuálna cena: Zdarma

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Google po týždni sťahuje z Obchodu Play Rootless Pixel Launcher
Náš tip
Rootless Pixel Launcher je konečne dostupný v Google Play
13.9.2018
Zdroj: Android Police

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+