MojAndroid

S predstavením minuloročných Pixelov od Googlu sa začali v obchode Google Play objavovať rôzne launcher aplikácie, ktoré sa snažili kopírovať vzhľad a funkcie ich grafického rozhrania. Jedným z najpopulárnejších je dodnes aj Rootless Pixel Launcher od developera menom Amir Zaidi. Jeho aplikácia bola doteraz dostupná stiahnutiu len cez GitHub. To nevyhovovalo ľudom, ktorí sa radia heslom neinštalovať aplikácie z neznámych zdrojov mimo obchodu Google Play. Amir Zaidi sa preto rozhodol publikovať svoju aplikáciu v obchode pod skráteným názvom Rootless Launcher.

Pre plnohodnotnú funkcionalitu Google Feed v Rootless Launcher je ale nutnú nainštalovať rozšírenie Rootless Pixel Bridge. Rootless Launcher spustíte na akomkoľvek android smartfóne s Androidom 5.0 a vyšším. Medzi funkciami nechýba spomenutý Google Feed z Pixelov, skratky aplikácií, známe notifikačné bodky alebo automatická zmena témy launcheru podľa vybraného pozadia. Do launcheru boli pridané niektoré vlastné vylepšenia ako podpora balíčkom ikoniek, návrhy aplikácií podľa toho, ktoré ste predtým spustili alebo možnosť otvoriť/zavrieť notifikácie kdekoľvek na obrazovke. Rootless Launcher s najväčšou pravdepodobnosťou neskôr dostane aj funkcie z chystaných noviniek Google Pixel 3 a 3 XL.

Verzia: 3.8.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.8.1
Aktuálna cena: Zdarma
27.8.2018
Zdroj: AndroidPolice

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+