MojAndroid

Počas posledného týždňa sa vo svete technológií udialo hneď niekoľko zaujímavých vecí. Aby ste o žiadnu dôležitú informáciu neprišli, pripravili sme pre vás prehľad tých najzaujímavejších správ, ktoré prišli počas prebiehajúceho týždňa.

Android 15 prichádza vo verejnej beta verzii. Sťahovať môžete aj vy

Android 15 je už niekoľko týždňov vonku, avšak len vo verzii pre vývojárov. Bežní používatelia sa k nemu doteraz nemali možnosť dostať. To sa však len pred niekoľkými dňami zmenilo.

Čo všetko o vás vedia aplikácie a čo môžu sledovať? Takto to zmeníte

Viete, ktorej aplikácii ste čo povolili? Ako to skontrolovať? V operačnom systéme Android je našťastie správa povolení pomerne jednoduchá a dostane sa k nej každý. Takto to viete spraviť.

Aké sú najlepšie aplikácie na úpravu fotografií v smartfóne? Toto sú naše tipy

Post-processing dnešných smartfónov je väčšinou nastavený tak, aby ste po stlačení spúšte mali hotovú fotku, ktorú už nie je potrebné nijak upraviť. Niekedy však treba softvéru pomôcť a môže byť vhodné obrázok dodatočne upraviť. Tieto aplikácie vám s tým pomôžu.

Definitívne zrušenie účtu na Netflixe? Slovenskom sa šíri ďalší podvod

Slováci do svojich e-mailových schránok v poslednom období dostávajú znepokojujúci e-mail. Ten ich informuje o tom, aby vyriešili problém s platbou na video streamovacej platforme Netflix. Nie všetko je tak, ako by sa mohlo zdať na prvý pohľad.

Paušál si už kúpite jednoducho a rýchlo aj cez mobilnú aplikáciu

Kúpiť paušál z O2 budete môcť aj bez návštevy predajne, a to odkiaľkoľvek. Stačí vám na to mobilná aplikácia O2, pričom vyplnenie objednávky zaberie spolu s overením totožnosti len pár minút.

YouTube zakročí proti blokovaniu reklamy. Má na to jednoduchú taktiku

Používatelia bezplatnej verzie webového rozhrania služby YouTube si určite všimli, že už niekoľko mesiacov zakazuje používanie softvéru na blokovanie reklamy, tzv. ad-block. Teraz sa  služba zamerala na ďalší segment.

O2 ponúka detský paušál s rodičovskou kontrolou a bezpečným pohybom v online svete

Operátor prináša dňa špeciálny paušál O2 Junior, ktorý je jednoduchý pre rodičia a zároveň bezpečný pre dieťa. Nastavuje sa v ňom limit pre volania a správy, takže sa rodičia obávať šoku z vysokej faktúry…

21.4.2024

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+