MojAndroid

Nedávno zverejnila oficiálna stránka polície Slovenskej republiky na Facebooku príspevok, ktorý zavesil na Instagram istý 18-ročný mladík. Ten sa chcel ukázať, že mu pokuta za rýchlosť nerobí jedinú vrásku na čele. Čo na to polícia?

Márna snaha o vzbudenie pozornosti?

Aby sme si všetko ujasnili. Spomínaný 18-ročný vodič, ktorý samozrejme dostal vodičské oprávnenie iba nedávno, dostal v septembri 80-eurovú pokutu za prekročenie rýchlosti. Ten však pokračoval vo svojej nebezpečnej jazde a nezabudol ohrozovať premávku aj naďalej.

policia sr priestupok instagram pokuta

Uchopil svoj mobilný telefón a bez váhania odfotil, že je veľkým hazardérom. V jednej ruke držal mobil, v druhej zas bloky s pokutami. Túto fotografiu následne uverejnil ako príbeh na sociálnej sieti Instagram s veľmi odvážnym a ironickým popisom. Nezabudol označiť oficiálnu instagramovú stránku slovenskej polície a na koniec textu spokojne pridal emotikon, znázorňujúci gesto vztýčeného prostredníka.

Opätovné porušenie predpisov

Pozorné oko si taktiež všimne, že ručička na tachometri v pozadí zrejme presahuje hranicu 90 km/h, takže rýchlosť mladík prekročil opätovne. Za svoje frajerstvo dostal dodatočnú pokutu 40 € a okrem povesti vo svojom okrese si získal “obľubu” aj u miestnych policajtov, ktorí ho odteraz veľmi dobre poznajú.

Polícia sa len obáva, čo z 18-ročného, čerstvého vodiča vyrastie, keďže aj napriek možno prvému priestupku sa odvážil takto zaútočiť na policajný zbor.

9.11.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+