MojAndroid

Hrávate ešte Pokémon Go? Táto hra nám pripomenula naše detské časy, kedy sme všetci netrpezlivo sedeli pred televízorom a čakali sme na to, kedy už konečne pôjde Pokémon. Zo začiatku sa hra tešila obrovskej popularite, neskôr už tento ošiaľ opadol, no fanúšikov a hráčom má stále dosť. Je jednou z tých hier, ktoré vás nútia ísť von a chodiť, čo je v dnešnej dobe pomaly vzácnosťou. Pohybu je stále menej a menej.

Nemusíte vôbec zapnúť hru

V najnovšej verzii získa hra veľmi zaujímavú funkciu. Vaše kroky, ktoré v priebehu dňa urobíte, sa budú počítať už aj bez toho, aby ste hru otvorili. Takto jednoduchšie získate bonusy za prejdenú vzdialenosť. Hra bude synchronizovaná priamo s Google Fit. Nebojte sa, odmeny vám neuniknú. Pokiaľ nejakú získate, smartfón vás na ňu upozorní pomocou push notifikácie. Vývojár s príchodom tejto funkcie sľubuje udržanie menej náruživých hráčov, ktorí majú hru síce nainštalovanú, no hrajú len veľmi sporadicky.

Aktualizácia vychádza už dnes a k dispozícii bude najskôr pre hráčov, ktorí dosiahli level 35 a vyšší. Neskôr sa funkcia dostane aj k ostatným hráčom, podmienkou bude však dosiahnutie minimálne levelu 5. Musíte sa však uistiť, že je váš účet v hre prepojený s účtom Google Fit. Jednoduchý návod na prepojenie účtov nájdete v tomto odkaze.

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Ghostbusters World je ďalšou variáciou na Pokémon Go
Náš tip
Pokémon Go dostáva aktualizáciu, ktorá využíva potenciál ARCore
Náš tip
Pokémon Quest: Ďalší Pokémon herný hit pre Android?

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+