MojAndroid

Nový modelový rad Google Pixel 7 bude oficiálne uvedený už 6. októbra. Väčšina jeho špecifikácii, vrátane ceny, už bola odhalená na verejnosť a vieme čo približne môžeme od noviniek očakávať. Teraz sa však podľa webu NotebookCheck objavila informácia o tom, že za predobjednanie niektorého zo smartfónov dostanete ako darček Pixel Buds Pro či Pixel Watch.

Google Pixel 7 možno príde s príjemným bonusom k predobjednávke

Aby sme boli presnejší, hovorí sa o darčeku v podobe bezdrôtových slúchadiel Pixel Buds Pro za predobjednávku Pixelu 7, respektíve inteligentných hodiniek Pixel Watch k predobjednávke Pixelu 7 Pro. Ide o veľmi zaujímavý a hodnotný bonus, to musíme uznať. Ak to bude pravda, Google tak potenciálne navýši počet jedincov, ktorí sa odvážia si nové Pixely predobjednať.

Či sa tak ale stane naozaj povedať nevieme, a to najmä vzhľadom na prvotné problémy, s ktorými prišla séria Google Pixel 6. Druhá generácia smartfónov s vlastným čipsetom by už nemala nepríjemne prekvapiť žiadnymi neduhami, no to si nemôžeme byť stopercentne istí. Smart hodinky Pixel Watch majú byť predstavené spolu s novou sériou mobilných telefónov Google Pixel za cenu 339 britských libier, čo je v prepočte asi 388 eur.

Google Pixel 6 Pro a Google Pixel 6a
Google Pixel 6 Pro a Google Pixel 6a | Zdroj: Tomáš Kanálik

Leaker, ktorý informáciu zverejnil, tvrdí, že ponuka bude možno platná iba pre Spojené kráľovstvo. Ani tento údaj samozrejme nemožno nejako oficiálne potvrdiť a budeme si musieť počkať na samotné predstavenie, ktoré nastane už len o zopár hodín. Za zmienku na záver ešte stojí fakt, že za predobjednávku Pixelu 6 používatelia v Európe dostali slúchadlá Bose 700 a tí, ktorí vytvorili predobjednávku na Pixel 6a, dostali ako darček bezdrôtové slúchadlá Google Pixel Buds A.

Náš tip
Kópia Dynamic Island pre Android je mimoriadne populárna. Má viac ako milión stiahnutí
6.10.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+