MojAndroid

Spoločnosť Microsoft nemá problémy s vylepšovaním svojich aplikácií a služieb na platforme Android. Okrem toho tu často zverejňuje nové aplikácie zo svojich experimentálnych štúdií, takže používatelia najrozšírenejšieho mobilného operačného systému sa nemajú na čo sťažovať. Microsoft teraz vylepšil aj svoju službu Outlook, ktorá bude oveľa užitočnejšia.

Outlook 3rd party sync

Po novom totiž služba ponúkne synchronizáciu s mnohými službami tretích strán. Jedná sa o služby Evernote, Facebook a Wunderlist, z ktorých je možné zobraziť si informácie priamo v Outlooku a pracovať s nimi. To znamená, že budete mať lepší prehľad o poznámkach, úlohách, stretnutiach či narodeninách vašich kontaktov. Okrem toho spoločnosť Microsoft avizovala, že synchronizácia s týmito službami je iba začiatkom a podpora pre ďalšie by mala pribudnúť v budúcnosti.

Zdroj: Microsoft via engadget

8.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+