MojAndroid

Orange tento rok prichádza s tromi konceptmi vianočných ponúk, začínajúcimi už v piatok 25. októbra. Konkurenčný Telekom predstavil svoju vianočnú ponuku pred dvomi dňami, pozrime sa teda bližšie na to, čo si pripravil pre svojich zákazníkov práve Orange.

Extra bonus s balíkom Love

Zákazníci, ktorí si od 25. októbra vyskladajú svoj balík Love v 2-kombinácii z paušálu Go a pevného internetu, získajú extra bonus vo výške 100 eur na nákup zariadení z bohatej ponuky Orangeu. Vybrať si môžno smartfón, ale tiež tablet, notebook, smart kolobežku, smart vysávač či televízor.
Pre tých zákazníkov, ktorí sa rozhodnú pre balík služieb Love v 3-kombinácii s mobilným paušálom Go, pevným internetom a digitálnou TV, je pripravený extra bonus vo výške 150 eur.

orange vianoce bonus na zariadenia

Dáta navyše k paušálu Go

Až 10 GB dát mesačne zadarmo je pripravených pre všetkých zákazníkov, ktorí si ku svojmu paušálu Go vyberú niektoré zariadenie. 10 GB mesačne zadarmo na 6 mesiacov získajú zákazníci pri kúpe zariadenia s paušálom Go 10 € a vyšším, Go Data a ISIC, až 10 GB až na 9 mesiacov zadarmo získajú zákazníci, ktorí si kúpia zariadenie a programom Go Biznis.
Rovnaký bonus, teda 10 GB dát na 6 mesiacov získajú aj zákazníci, ktorí si teraz so svojim Go paušálom vytvoria balík služieb Love.

Skupina Navzájom zadarmo navyšuje dáta

Orange myslí, samozrejme, aj na verných zákazníkov využívajúcich službu Navzájom zadarmo. Tu si pripravil operátor 3 GB dát nielen pre zakladateľa skupiny, ale i pre všetkých členov. A to po dobu až 6 mesiacov.

orange vianoce navzajom zadarmo

Operátor Orange predstavil tiež projekty pomáhajúce ľuďom, ktorí to majú v živote ťažšie. Novinkou je projekt Darujte dáta a zároveň sa už po osemnásty raz vracia ku grantovému programu Darujte Vianoce.

Nespotrebované dáta pomôžu rodinám

Orange sa rozhodol ukázať všetkým ľuďom, že aj taká vec ako obyčajné dáta dokážu neobyčajné veci. Operátor prišiel s ideou, aby sa dobro šírilo aj vďaka jeho zákazníkom. Znamená to, že môžu darovať svoje nespotrebované dáta a pomôcť tak vybraným rodinám. Projekt Darujte dáta sa spúšťa už v piatok 25. 10. 2019 a trvá do 31. 1. 2020. Za každých 7 200 GB dát vyzbieraných od zákazníkov odmení Orange jednu rodinu, ktorá získa zadarmo mobilný paušál Go 20, pevný internet, modem s prístupom na internet, notebook Lenovo D330 a kurz ako používať internet. Pomôcť darovaním nevyužitých dát je možné formou SMS správy na číslo 100 s textom DARUJEM.

Všetko, čo robíme, robíme pre našich zákazníkov, aby sme im dokázali uľahčovať ich životné situácie. Zároveň som presvedčený, že by to malo mať pozitívny dopad aj na našu spoločnosť. Digitálna inklúzia je pre jej napredovanie mimoriadne dôležitá, nakoľko technológie a internetové pripojenie sú neoddeliteľnou súčasťou našich životov,“ tvrdí Federico Colom, generálny riaditeľ spoločnosti Orange Slovensko a dodáva: „som nesmierne hrdý, že do tohto projektu sa ako prví zapojili aj zamestnanci Orangeu, ktorí darovali vyše 7200 GB nespotrebovaných dát, vďaka čomu sme balíkom Love dokázali obdarovať už prvú rodinu.“

orange vianoce darujte data

Grantový program Darujte Vianoce pokračuje

Grantový program Darujte Vianoce dáva príležitosť ľuďom s dobrým srdcom darovať krajšie Vianoce tam, kde je to potrebné. Jedinečnosťou grantového programu je to, že žiadatelia nežiadajú o pomoc pre seba, ale pre iných a zároveň sa musia osobne spolupodieľať na samotnej realizácii pomoci. Nadácia Orange poskytne aj tento rok sumu 50 000 eur na splnenie vianočných snov. Žiadatelia o vianočnú podporu v núdzi môžu svoje projekty prihlasovať od 21. 10. do 13. 11. 2019 prostredníctvom formulára na stránke www.nadaciaorange.sk.

Najpredávanejšie Androidy v Orange-i

Medzi aktuálne najpredávanejšie smartfóny v Orangei za mesiac september patrí Huawei P30 Lite, Samsung Galaxy A20e, Samsung Galaxy A50, Huawei Y6 2019 či Samsung Galaxy A40.

 

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+