MojAndroid

Orange koncom mája uviedol paletu Ideálnych paušálov Sova, Delfín, Kengura a Panter, ktoré nahradili jeho dovtedajší nosný program WOW. Každý z uvedených paušálov má dva varianty, spolu ich je teda osem. Existujú však aj dva ďalšie, ktoré však operátor aktívne neponúka ani neprezentuje – Sova 5 eur a Panter 30 eur.

Náš tip
Orange ruší WOW, zavádza Ideálne paušály Sova, Delfín, Kengura a Panter

O týchto dvoch paušáloch sa na stránke operátora nedozviete nič, v prípade záujmu si ich však zákazník môže aktivovať na zákazníckej linke 0905 905 905, alebo aj osobne v niektorej z predajní. Detailné informácie o oboch programoch sa nachádzajú v Dodatku č. 1 aktuálneho Cenníka služieb Orange, platného od 30. mája 2013.

Paušál Sova 5 eur zahŕňa mesačné predplatné 5 eur na volania, smsky, mmsky, dáta a 10 MB dát v cene (po ich prečerpaní sa uplatňuje klesajúca tarifa s maximom 690 MB dát za 15 eur). K paušálu je možné vybrať si jednu z troch bonusových služieb – Nekonečné volania na 1 číslo v Orangei, Poistenie faktúr, alebo Prenos mesačného predplatného.

Orange Sova 5 eur

Paušál Panter 30 eur obsahuje predplatné 10 eur na hovory, smsky, mmsky a dáta, 500 MB dát v cene, neobmedzené volania v sieti Orange a neobmedzené smsky a mmsky do sietí v SR. Zákazník si môže navyše vybrať jednu bonusovú službu, zahrnutú v cene paušálu – TV v mobile, alebo Poistenie faktúr.

Orange Panter 30 eur

Oba paušály je možné vziať si aj s 15 mesačnou viazanosťou, v tomto prípade zákazník získa zľavu vo výške 10% z mesačného poplatku na celých 15 mesiacov. Za paušál Sova 5 eur tak bude platiť 4,50 eura a za Panter 30 eur len 27 eur. Túto informáciu nám potvrdili na zákazníckej linke operátora.

Nižší zo spomínanej dvojice paušálov môže byť istou alternatívou pre zákazníkov s nízkymi telekomunikačnými potrebami, ktorým z rôznych dôvodov nevyhovuje program Šikovná voľba.

Náš tip
Orange uvádza program Šikovná voľba s volaniami od 12 centov a bonusmi za výšku úhrady

Druhý z paušálov, Panter 30 eur cenou konkuruje paušálu Kengura 30 eur, na rozdiel od neho však obsahuje neobmedzené volania len do siete Orange a nie do všetkých sietí v SR. Jeho výhodou sú však neobmedzené sms i mms správy (u Kengury 30 len 100 správ) a 500 MB dátový balík v cene (10 MB u Kengury 30 eur).

Zdroj: Orange

10.6.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+