MojAndroid

Na Orange Android Roadshow 2017 vo Zvolene sa už najbližšiu sobotu, 23. septembra môžete tešiť aj na stánok a prezentáciu spoločnosti Lenovo. V hoteli Tenis vo Zvolene vám tento výrobca ukáže celú plejádu zariadení – od smartfónov Moto, cez Moto Mods a tablety, až po herné PC. Chýbať nebude ani zaujímavá prednáška, v ktorej vám zástupcovia spoločnosti ukážu svoje mobilné novinky.

Smartfóny Moto a Moto Mods príslušenstvo

Jedným z najväčších lákadiel, ktoré na vás budú čakať v stánku spoločnosti Lenovo, budú rozhodne smartfóny Moto. Ochytať a vyskúšať si budete môcť nový Moto Z2 Play, ale aj Moto Z, či smartfóny z radov G, C a E. Za zmienku rozhodne stojí nová Moto G5S Plus s duálnou zadnou kamerou, no očaria vás aj cenovo dostupné modely Moto G5S, Moto G5 Plus, Moto G5, Moto E4 Plus, Moto E4, Moto C Plus a Moto C.

Štýlové príslušenstvo Moto Mods

S radou zariadení Moto Z si môžete vyskúšať aj praktické príslušenstvo Moto Mods. Na stánku Lenovo bude dostupný doplnkový modul s kamerou Moto 360 camera, herný ovládač Moto Gamepad, ale aj ikonická Hasselblad kamera. Okrem toho si na svoje prídu aj fanúšikovia hudby a filmov pri Moto Mods JBL reproduktore a projektore, zatiaľ čo mladí používatelia ocenia aj prítomnosť Battery Mod, Wireless Charging Mod a Turbo Power Battery Mod.

Praktické tablety a YogaBooky

Okrem mobilných zariadení a príslušenstva bude stánok Lenovo ponúkať aj pohľad na tablety z radov TAB a Yoga. Pre vaše oči a ruky budú pripravené modely Lenovo TAB4 8″ Plus a jeho väčší súrodenec Lenovo TAB4 10″ Plus. Ľudia, ktorí zas tablety potrebujú okrem zábavy aj na občasnú prácu, si obľúbia skôr modely Lenovo YogaBook Lenovo Yoga A12. Tie sú na prácu akéhokoľvek druhu ako stvorené.

Herný kútik s Lenovo

Ako po minulé roky, aj tentokrát donesie spoločnosť Lenovo do Zvolena svoje herné notebooky a počítače. Pre vyznávačov konvertibilných zariadení bude k dispozícii model Lenovo Yoga 920. Fanúšikovia herných titulov si budú môcť vyskúšať namakané herné mašiny Lenovo Legion Y920 a Lenovo Legion Y720. Okrem toho bude k počítačom pripojené aj herné príslušenstvo Lenovo, ktoré si budete rovnako môcť otestovať.

Registrácia aj vstup zadarmo!

Aby ste si mohli vyskúšať všetky zo spomínaných zariadení spoločnosti Lenovo stačí, aby ste sa bezplatne zaregistrovali na webe AndroidRoadshow.sk a prišli už túto sobotu, 23. septembra do hotelu Tenis vo Zvolene. Registrácia aj vstup sú bezplatné a navyše môžete vyhrať aj naozaj zaujímavé ceny!

– Vidíme sa už túto sobotu, 23. septembra 2017 vo zvolenskom hoteli Tenis! 

20.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+