MojAndroid

Do ponuky slovenských mobilných operátorov Telekom a O2 prichádzajú čerstvé novinky v podobe smartfónov Lenovo Moto C a Lenovo Moto E4 Plus. Moto C ponúka základnú výbavu v podobe 5″ displeja (854×480 pixelov), no zaujme prítomnosťou systému Android 7.0 Nougat. Moto E4 Plus následne prináša 5,5″ displej s rozlíšením 1280×720 pixlov, 13 MPix fotoaparát a systém Android 7.1 Nougat.

Náš tip
Slovak Telekom pripravuje zmeny interných IT systémom. Prídu aj odstávky, pozrite si obmedzenia

Telekom

V rámci ponuky mobilného operátora Telekom prichádza model Lenovo Moto C už od 1€ mesačne v kombinácii s paušálom Happy XL dáta pre mladých alebo vyšším. Plná cena smartfónu činí 99€. Model Lenovo Moto E4 Plus prichádza k paušálom Happy L alebo vyšším už od 1€ mesačne. Plná cena smartfónu činí 199€. Telekom si pripravil aj špeciálnu zľavu pre model Lenovo Moto G5. Smartfón prichádza vo výhodnej cene k paušálom Happy L a vyšším a to už od 1€ mesačne.

O2

Ponuka operátora O2 prináša model Lenovo Moto E4 Plus hneď v dvoch farebných vyhotoveniach. Ide o šedé a zlaté farebné prevedenie. Smartfón je dostupný s modrým O2 paušálom už od 2€ (s mesačným doplatkom v cene paušálu). Plná cena zariadenia v prípade mobilného operátora O2 činí 194€.

Orange

1.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+