MojAndroid

Moto Mods sú doplnky k smartfónom rodiny moto z, ktoré ďalej rozširujú možnosti týchto zariadení. Stačí prepojiť pomocou magnetu a 16 zlatých pinov Moto Mod so smartfónom a modul sa stane súčasťou vášho telefónu. Dodá mu tak napríklad lepší fotoaparát či reproduktor. Na Slovensko však zavítali už aj ďalšie možnosti.

Moto Mod Fotoaparát Moto 360°

Fotoaparát Moto 360° premení váš smartfón na plnohodnotnú 360° kameru, vďaka ktorej zachytíte všetko jediným stlačením tlačidla. Dokáže snímať vysokokvalitné video v rozlíšení 4K spolu s 3D zvukom, ktorý bude prichádzať zo smeru, ktorým práve pozeráte. Svoje zážitky tak prežijte naplno pri každom prehrávaní. Svoj nahraný obsah si môžete jednoducho upravovať priamo v smartfóne prostredníctvom pokročilého softvéru. Okrem kvalitného videa môžete fotiť aj ultraširoké snímky so zadným fotoaparátom. Aj selfie fotky budú oveľa kvalitnejšie, ako predtým. Vďaka službe Fotky Google môžete ľahko zdieľať svoje zážitky s priateľmi, alebo naživo vysielať 360° videá prostredníctvom Facebooku alebo YouTube.

Moto Mod Moto TurboPower Pack

Moto TurboPower Pack je dokonalý spoločník každého cestovateľa, s ktorým okamžite predĺžite výdrž svojho zariadenia. Tento externý nabíjací modul má kapacitu až 3490 mAh a štýlový dizajn. Po pripnutí na telefón sa modul stane jeho súčasťou a nebude mu tak prekážať. Nabíjanie s technológiou TurboPower umožňuje bleskové nabitie telefónu za pochodu (s výkonom 15 W). Ak sa vám Moto TurboPower™ Pack vybije, stačí ho napojiť na 30 W zdroj a za 20 minút nabijete 50 % jeho celkovej kapacity**. Veľká porcia energie v štýlovom obale je tak okamžite pripravená na použitie.

Moto Mod Moto Style Shell

Moto Style Shell s bezdrôtovým nabíjaním je ozajstnou špecialitou. Je to štýlový zadný kryt, s ktorým dokážete bezdrôtovo nabíjať váš moto z2 play. Vďaka tomuto krytu môžete svoj smartfón rýchlo nabíjať s výkonom 10 W a to bez použitia káblov a ďalšej záťaže.

Ceny a dostupnosť

Fotoaparát Moto 360 je na Slovensku dostupný za 279 EUR s DPH u autorizovaných predajcov spoločnosti Lenovo.

Moto TurboPower Pack je na Slovensku dostupný za 65 EUR s DPH u autorizovaných predajcov spoločnosti Lenovo.

Moto Style Shell s bezdrôtovým nabíjaním je na Slovensku dostupný za 45 EUR s DPH u autorizovaných predajcov spoločnosti Lenovo.

Zdroj: Tlačová správa

15.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+