MojAndroid

Počas letných práznin sme si dali krátku prestávku od našej akcie ORANGE Android Roadshow 2014. To sa však čoskoro zmení. Okrem oddychu, opaľovania sa na slniečku sme sa sústredili aj na pokračovanie akcie v druhom polroku. Po preskúmaní všetkých možností a analýze návštevnosti našej stránky sme vybrali ďalšie mestá. Tento rok sa spoločne stretneme v mestách Prešov, Zvolen a Trnava. Termíny a presné miesta sú nasledovné:

  • Prešov, PKO Čierny Orol: sobota 27.september 2014
  • Zvolen, hotel Tenis: sobota 25.október 2014
  • Trnava, hotel Holiday Inn, sobota 29.november 2014

Tešíme sa na všetkých Android fans, ktorých ešte tento rok stretneme. Opäť nebudú chýbať ani zaujímavé prednášky, program, zábava a súťaže. A to najdôležitejšie, všetci si budeme môcť vyskúšať 4G internet v každom meste. Prihlasovanie je spustené, na akciu sa môže každý zadarmo registrovať na stránke AndroidRoadshow.sk

Oplatí sa mi prísť?

Ak ešte stále váhate, či je táto akcia pre vás, máme pre vás jednoduchú odpoveď. Pozrite si fotky a videá z akcií v tomto roku :-)

Náš tip
FOTOGALÉRIA: Orange Android Roadshow 2014 Košice

Náš tip
FOTOGALÉRIA: Orange Android Roadshow 2014 Žilina

Náš tip
FOTOGALÉRIA: Orange Android Roadshow 2014 Bratislava

Tešíme sa na vás

selfie-AndroidRoadshow2014-ZA
Organizačný tím Orange Android Roadshow 2014 a redakcia portálu MojAndroid.sk

17.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+