MojAndroid

Hodinky OnePlus Watch už boli oficiálne predstavené. Všetky dôležité informácie nájdete v článku OnePlus Watch oficiálne: Minimalistický dizajn a množstvo funkcií.

Už 23. marca uvidíme niekoľko noviniek známeho výrobcu mobilov OnePlus. Pôjde o radu 9, v ktorej očakávame aspoň dve zariadenia. Navyše sa však objavila aj správa o tom, že okrem mobilov OnePlus prinesie svetu aj svoje prvé smart hodinky – OnePlus Watch. Téme sa venovala GSMArena.

OnePlus Watch coming soon
Zdroj: OnePlus.com

OnePlus Watch už čoskoro

OnePlus prvýkrát potvrdil existenciu a príchod hodiniek OnePlus Watch na jeseň minulého roku v čase, kedy predstavili svetu OnePlus 8T. Vtedy povedali, že sa viac dozvieme začiatkom roku 2021. Síce začiatok roku už bol, avšak OnePlus svoj sľub predsa len dodržali a hodinky nakoniec uvidíme. Stať sa tak má už 23. marca, na rovnakej udalosti, na akej predstavia OnePlus 9.

OnePlus príchod potvrdil krátkym videom na Twitteri s popisom “Pýtali ste si to. Dostanete to”. OnePlus vyslovene nepotvrdil dátum, ale nakoľko očakávame udalosť príchodu smartfónov, je bezpečné povedať, že v tom čase predstavia aj svoje hodinky. Tweet bol medzičasom zmazaný.

Avšak na oficiálnom OnePlus fóre sa objavila súťaž o “čerstvý doplnok rodiny OnePlus, ktorý je zdravý, presný a postará sa o vás, dokonca aj keď spíte”. Tieto slová potvrdzujú štandardnú výbavu hodiniek – fitness a zdravotné funkcie, meranie spánku a zobrazovanie času.

OnePlus síce nepovedal nič o hardvéry spomínaných hodiniek, avšak môžete sa zapojiť do súťaže a deviati z vás môžu vyhrať novinku od OnePlus. Súťaž prebieha do 23. marca, 14:59 nášho času.

14.3.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+