MojAndroid

Spoločnosť OnePlus vo vyhlásení pre portál AndroidAuthority oznámila, že používateľom smartfónov s chybnými displejmi ponúkne „doživotnú záruku na displej.“ Ponuka však neplatí pre všetky regióny a pre všetky chyby displeja.

Záruka sa týka zelených čiar na displeji

Za posledný rok rástol počet správ od spotrebiteľov, ktorí sa sťažovali na trvalé zelené čiary na AMOLED displejoch ich OnePlus smartfónoch. V rámci riešenia rastúceho počtu sťažností teraz výrobca ponúka zákazníkom doživotnú záruku na displej pre dotknuté zariadenia.

OnePlus 10 Pro
Záruka sa vzťahuje na akýkoľvek model, vrátane OnePlus 10 Pro | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Hovorca spoločnosti upresnil, že „doživotná záruka na obrazovku“ sa vzťahuje na akýkoľvek smartfón značky OnePlus s problémom zelených čiar na displeji, ktorý je predávaný v Indii. Dotknutým používateľom odporúča navštíviť najbližšie servisné stredisko OnePlus na diagnostiku zariadenia, ktoré mu následne poskytne bezplatnú výmenu displeja.

OnePlus 8 Pro fotenie
Majiteľom OnePlus 8 Pro ponúkne výrobca zľavový poukaz na upgrade | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Výmena však môže byť ovplyvnená dostupnosťou náhradných dielov v konkrétnych predajniach. Spoločnosť preto ponúka  majiteľom starších modelov OnePlus 8 Pro, 8T, 9 a 9R s chybou zelenej linky zľavový poukaz na upgrade na nový smartfón, ak nie sú k dispozícii diely na výmenu displeja. Na otázku, či sa ponuka doživotnej záruky rozšíri aj na iné regióny, zatiaľ výrobca neodpovedal.

Náš tip
Na sériu Galaxy S23 od Samsungu prichádza prvá verzia One UI 6 a Androidu 14
11.8.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+