MojAndroid

Pred menej ako mesiacom sa používatelia smartfónov zo série OnePlus 8 dočkali aktualizácie na najnovší Android 12. Tento update však priniesol zopár chýb. Čínska spoločnosť teraz vydáva ďalší update, ktorý smeruje na opravu vzniknutých nepríjemností. Informuje o tom webový portál Phone Arena.

Modelový rad OnePlus 8 dostáva opravnú aktualizáciu

Je pravdou, že OnePlus sa s opravou chýb, ktoré sa objavili po aktualizácii na Android 12 veľmi neponáhľal. Update s označením OxygenOS 12 C.15 má opraviť chyby v systéme, fotoaparátoch a vo všeobecnosti má optimalizovať viacero aspektov smartfónu. Zoznam zmien je nasledovný:

Systém

  • [Optimalizované] rýchlosť nabíjania v niektorých situáciách
  • [Optimalizované] stabilita telefonických hovorov
  • [Opravené] občasný problém s nemožnosťou využiť odomknutie tvárou
  • [Opravené] problém s abnormálnym zobrazovaním pri povoľovaní aplikácií v niektorých situáciách
  • [Vylepšené] abnormálny problém s notifikáciou “Fotoaparát beží”
OnePlus 8 Pro menu
OnePlus 8 Pro | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Keďže bol update vypustený už pred niekoľkými dňami, je možné, že viacerí používatelia už dostali notifikáciu o jeho dostupnosti. Pokiaľ tomu tak nie je, tak si aktualizáciu môžete vyhľadať manuálne v nastaveniach smartfónu, konkrétnejšie v sekcii softvérových aktualizácií.

Aktualizácie u konkurencie

Motorola moto g200 je smartfón, ktorý dostáva aktualizáciu na Android 12. Okrem toho sa z aktualizácie môžu tešiť aj používatelia Motoroly Edge 20. Xiaomi ohlásilo, ktoré smartfóny už nebudú dostavať žiadne updaty. Na záver spomenieme ešte japonské Sony, ktoré sa aktualizáciám na Android 12 venuje samozrejme taktiež.

Náš tip
Nová dohoda slovenských operátorov skvalitní služby zákazníkom
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
17.4.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+