MojAndroid

Ťažko povedať, prečo si majitelia smartfónu OnePlus 2 museli počkať na oficiálnu aktualizáciu s najnovším systémom Android Marshmallow až osem mesiacov od jeho vydania. V každom prípade, dlhé čakanie je na konci a ak patríte medzi tých používateľov tohto zariadenia, ktorí si doň nenahrali žiadnu alternatívnu ROM, teraz sa konečne budete môcť tešiť z oficiálnej aktualizácie s najnovším systémom.

Náš tip
Unikli fotografie, špecifikácie aj cena smartfónu OnePlus 3

OnePlus_Two_recenzia-1

Tá by mala byť dostupná pre všetky zariadenia OnePlus 2 na svete v rozmedzí 48 hodín. To je výhoda telefónov, ktoré pochádzajú priamo od výrobcu a nie sú oficiálne distribuované žiadnymi ďalšími kanálmi. Ak aj vy patríte medzi tých používateľov, ktorí už aktualizáciu netrpezlivo očakávali, možno vás poteší aspoň to, že update prináša skutočne veľké množstvo noviniek a vylepšení aj od výrobcu. Okrem štandardných súčastí Androidu Marshmallow tu nájdete napríklad vylepšenia pre skener odtlačkov prstov, nové prostredie aplikácie fotoaparátu, nový nástroj pre ovládanie zvuku, nástroj pre ukončenie všetkých procesov a mnohé ďalšie vylepšenia.

Aktualizácia s označením OxygenOS 3.0.2 by tak mala byť dostupná už v najbližších hodinách aj na vašom zariadení. Je škoda, že to spoločnosti trvalo až takto dlho a ostáva nám veriť, že v prípade nového modelu OnePlus 3 budú aktualizácie dostupné výrazne rýchlejšie.

Zdroj: OnePlus via Android Authority

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
6.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+