MojAndroid

Predstavenie operačného systému Android 14 je už prakticky za rohom. Nový operačný systém bude už tradične predstavený spoločne s novými Pixelmi. Tentokrát pôjde o smartfóny série Pixel 8. Používatelia Samsungu majú už teraz možnosť operačný systém otestovať v beta verzii.

Androdi 14 a One UI 6 mieri do ďalších krajín

A to spoločne s nadstavbou One UI 6, ktorá bude bežať práve na Androide 14. Privilégium testovať majú majitelia série Galaxy S23. Beta verzia bola spustená len pred pár dňami v Južnej Kórei, USA a v Nemecku, teraz sa zoznam podporovaných krajín rozrastie o ďalšie.

Samsung Galaxy Z Fold5
Samsung Galaxy Z Fold5

Slovensko bohužiaľ v tomto zozname nefiguruje, no pribudlo napríklad Poľsko. Testovať budú môcť onedlho aj používatelia v Británii, Číne a Indii. Pôjde o druhú beta verziu, ktorá samozrejme príde aj do krajín, kde testovanie začalo a bude mať opravené prvé vážnejšie problémy.

Nemali by ste prehliadnuť:

Téme Adnroid 14 a One UI 6 v Samsung telefónoch sme sa podrobnejšie venovali v samostatnom článku.

Náš tip
eFleet Day 2023 Truck&Bus: Odborná konferencia pre rozvoj zelenej flotily v kamiónovej a autobusovej doprave
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
14.8.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+