MojAndroid

Piatok je deň, kedy vám prinášame ďalší diel nášho pravidelného seriálu Obedná prestávka. Dnes si predstavíme veľmi jednoduchú hru, ktorá však bude známa zrejme každému. Jej názov je Tap & Drag: Two Players Game a okrem toho, že je táto hra od slovenského vývojára, je aj prudko návyková! Takže pripraviť papier, pero, …a vlastne, stačí vám váš smartfón! :)

Spomínate si na vaše školské časy? Keď ste sa so spolužiakmi hrávali všakovaké hry počas prestávok, len aby ste zahnali nudu?! Tak jednou z týchto hier bola veľmi pravdepodobne aj tá, ktorú si predstavíme dnes. Hra Tag & Drag totižto spracováva veľmi známy motív hry, na ktorú sme ako deti používali papier a pero. Každý z hráčov si na svoju časť papiera nakreslil niekoľko guľôčok a potom na striedačku “strieľal” perom po guľôčkach protivníka. Vyhral samozrejme ten, kto prvý zostrelil všetky guľôčky svojho súpera. Určite túto hru každý z vás aspoň raz za život hral. Kto nie, prišiel o veľa!

  

Slovenská hra Tap & Drag spracovala tento známy motív do veľmi jednoduchej a nenáročnej hry pre smartfóny a tablety s operačným systémom Android. Intuitívne prostredie a jednoduché ovládanie tejto hry len potvrdzujú výrok: “V jednoduchosti je krása.” Hoci je táto hra logicky aj herne nenáročná, dokáže vás zabaviť na dlhú dobu. Hlavne mód pre dvoch hráčov. K dispozícii je aj single player, čiže hra pre jedného hráča, no tento mód slúži skôr na odskúšanie si ovládania a samotného gameplayu. Viac sa o tejto hre môžete dozvedieť z videa nižšie.

Slovenská Android hra Tap & Drag je dostupná na Google Play Store v dvoch verziách. Bezplatná verzia ponúka kompletne celú hru, žiadne demo ani trial. Platená verzia Tap & Drag: Premium, ktorá stojí mimochodom smiešnych 50 centov, obohacuje túto hru o invisible mód a takisto umožňuje zvýšiť počet guľôčok z 1 až na 12. Samozrejme odstraňuje aj otravné reklamy. Či sa rozhodnete pre bezplatnú alebo platenú verziu tejto slovenskej hry, dajte nám v komentároch vedieť, ako sa vám táto hra páči a čo by ste na nej zmenili, prípadne vylepšili. Vaše odpovede poslúžia ako feedback pre autorov a určite sa nimi budú inšpirovať pri ďalšej aktualizácii svojho titulu. Nižšie nájdete odkazy na Google Play Store a ďalšie zaujímavé lokality.

Verzia: 7.16
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 7.16
Aktuálna cena: Zdarma

20.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • EVO 3D “Zariadenie nie je kompatibilne s touto verziou.” ….. wtf?

  • Autor aplikácie nám zaslal dodatočné info o tom, že hra zatiaľ podporuje len rozlíšenia 320×480, 480×800 a 720×1280, už dnes by však mala byť pridaná podpora pre rozlíšenie 480×854. V najbližších týždňoch sa chystá upgrade na verziu 2.0, ktorá by mala priniesť nové vylepšenie v premium edíci a taktiež podporu ďalších rozlíšení.

 • Jomo

  Rozlíšenie 854×480 je už uploadované na Google Play za zhruba dve hodiny by malo byť aktívne k stiahnutiu, týka sa to hlavne značiek Sony Ericson a Motorola.
  Za všetku podporu(>>zaujíamvé reklamy<< :D) vopred ďakujeme :D
  Jomo

  • puki7777

   1280×800 a 240×320 rozlíšenia budú podporované?

   • Jomo

    Ďakujeme za prejavený záujem.
    V priebehu Augusta plánujeme vydať verziu 2.0 v ktorej chceme podporovať všetky rozlíšenia(scale-ovaním obrázkov za chodu aplikácie), avšak rozlíšenie 240×320 nemôžme sľúbiť, nakoľko sú takéto mobily veľmi malé a hrateľnosť je tiež dosť zlá. Taktiež sa môžete tešiť na nový turnajový mód v Premium edíci a ďalšie vylepšenia.
    Všetko avšak závisí aj od celkového úspechu aplikácie. Zároveň sú rozpracované ďalšie projekty.
    Za podporu ďakujeme ;).
    Jomo

 • Jomo

  Dneska (28.7 3:58) po úpornej práci by mal byť dostupný update na verziu
  2.0, ktorá podporuje všetky zariadenia a taktiež by mala riešiť problém s
  RAMkou, ktorý sa vyskytol na niektorých zariadeniach. Za akýkoľvek report, či app funguje ako má vopred ďakujeme. Nakoľko sa to dorábalo ešte, takto neskoro malá chybička tma môže byť!
  Za akúkoľvek pomoc ďakujeme.

+