MojAndroid

Piatok je deň, kedy vám prinášame ďalší diel nášho pravidelného seriálu Obedná prestávka. Dnes si predstavíme veľmi jednoduchú hru, ktorá však bude známa zrejme každému. Jej názov je Tap & Drag: Two Players Game a okrem toho, že je táto hra od slovenského vývojára, je aj prudko návyková! Takže pripraviť papier, pero, …a vlastne, stačí vám váš smartfón! :)

Spomínate si na vaše školské časy? Keď ste sa so spolužiakmi hrávali všakovaké hry počas prestávok, len aby ste zahnali nudu?! Tak jednou z týchto hier bola veľmi pravdepodobne aj tá, ktorú si predstavíme dnes. Hra Tag & Drag totižto spracováva veľmi známy motív hry, na ktorú sme ako deti používali papier a pero. Každý z hráčov si na svoju časť papiera nakreslil niekoľko guľôčok a potom na striedačku “strieľal” perom po guľôčkach protivníka. Vyhral samozrejme ten, kto prvý zostrelil všetky guľôčky svojho súpera. Určite túto hru každý z vás aspoň raz za život hral. Kto nie, prišiel o veľa!

  

Slovenská hra Tap & Drag spracovala tento známy motív do veľmi jednoduchej a nenáročnej hry pre smartfóny a tablety s operačným systémom Android. Intuitívne prostredie a jednoduché ovládanie tejto hry len potvrdzujú výrok: “V jednoduchosti je krása.” Hoci je táto hra logicky aj herne nenáročná, dokáže vás zabaviť na dlhú dobu. Hlavne mód pre dvoch hráčov. K dispozícii je aj single player, čiže hra pre jedného hráča, no tento mód slúži skôr na odskúšanie si ovládania a samotného gameplayu. Viac sa o tejto hre môžete dozvedieť z videa nižšie.

Slovenská Android hra Tap & Drag je dostupná na Google Play Store v dvoch verziách. Bezplatná verzia ponúka kompletne celú hru, žiadne demo ani trial. Platená verzia Tap & Drag: Premium, ktorá stojí mimochodom smiešnych 50 centov, obohacuje túto hru o invisible mód a takisto umožňuje zvýšiť počet guľôčok z 1 až na 12. Samozrejme odstraňuje aj otravné reklamy. Či sa rozhodnete pre bezplatnú alebo platenú verziu tejto slovenskej hry, dajte nám v komentároch vedieť, ako sa vám táto hra páči a čo by ste na nej zmenili, prípadne vylepšili. Vaše odpovede poslúžia ako feedback pre autorov a určite sa nimi budú inšpirovať pri ďalšej aktualizácii svojho titulu. Nižšie nájdete odkazy na Google Play Store a ďalšie zaujímavé lokality.

Verzia: 7.16
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 7.16
Aktuálna cena: Zdarma

20.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+