MojAndroid

Ak ste aj vy niekedy brázdili internet, keď ste sa nudili a narazili ste na stránku s online hrami, je veľmi pravdepodobné, že ste tam našli aj hru s názvom Bow Man. Vďaka vývojárovi aifei si Android port tejto hry môžeme dnes užívať aj my a preto vám ju veľmi radi predstavíme v našej Obednej prestávke. Nenechajte sa odlákať jednoduchosťou tejto hry, akonáhle si ju stiahnete, uvidíte, čo sa v nej skrýva.

Bow Man je veľmi podarený Android port známej online hry. Ide o ručne kreslenú hru, v ktorej máte veľmi jednoduchú úlohu – strieľať šípy po protivníkovi alebo po vtákoch. Nie je to také jednoduché, ako si myslíte. V ceste vám môže stáť silný protivietor, ktorý však v opačnom smere môže váš šíp zaniesť ďaleko za váš cieľ. Medzi vami a protivníkom môže stáť takisto aj stena, ktorá neprepustí ani jeden šíp, či už bude váš alebo nie. Okrem steny si môžete na vašej obrazovke nechať zobraziť aj index, ktorý vám povie, akou silou a koľko stupňov nad zemou bude váš šíp na cieľ letieť. Ak trafíte, z vášho protivníka vystrekne krv a pre vás to bude znamenať ďalší krok k výhre. Ako aj v reálnom svete, najviac citlivou časťou vášho protivníka je hlava. Ak by vás hra proti počítaču prestala baviť, na súboj môžete vyzvať kamaráta a spolu si môžete jeden na druhého zastrieľať.

  

Okrem súboja s protivníkom si svoju šikovnosť môžete otestovať aj v streľbe na pohybujúce sa terče, konkrétne vtáky. Tie môžete strieľať v unlimited móde, až kým vás to neomrzí, alebo to môžete skúsiť v challenge móde, kde musíte z istého počtu šípov trafiť čo najviac letiacich vtákov. Na konci každého kola vám hra zobrazí vaše štatistiky a tak sa môžete pokochať napríklad vašou percentuálnou úspešnosťou. V nastaveniach si okrem vetra, steny a krvi môžete nastaviť aj zvuky či index.

  

Ak vás Android hra Bow Man zaujala, môžete si ju stiahnuť pomocou nášho widgetu na Google Play Store nižšie. Ak obľubujete jednoduchšie hry, ktoré si zakladajú hlavne na hrateľnosti, Bow Man vás určite osloví. Táto hra vás však poteší aj vo chvíľach, kedy sa nudíte alebo nemáte čas na hranie zložitejšieho kola v prepracovanejšej hre.

 

Bow Man
aifei
Verzia 1.52 (15. 11. 2011)
Veľkosť 635 kB
2.0+

Zadarmo
4.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+