MojAndroid

Spoločnosť Google neustále vylepšuje ponuku aplikácií a hier v rámci Obchodu Play. Len nedávno sme boli svedkami zaradenia kategórie Android Excellence. Táto kategória zvýrazňuje a zoskupuje aplikácie s prémiovou kvalitou a tiež zobrazí to najlepšie, čo v danej kategórii môžete nájsť. Teraz prichádzajú ďalšie zoznamy určené pre filtrovanie aplikácií.

Náš tip
Obchod Play prichádza s novou offline obrazovkou. Prináša notifikácie

V rámci sekcie The Editor’s Choice prichádza nová dizajnová línia na mobilných zariadeniach, ale aj vo webovom rozhraní. Spolu s týmito zmenami prichádzajú aj nové kategórie výberov aplikácií a hier v rámci Obchodu Play.

Náš tip
Obchod Play sprístupňuje filtre pri vyhľadávaní pre všetkých používateľov

Android aplikácie

Android hry

Pokiaľ vám to nestačí, k dispozícii je tiež výber tých najlepších aplikácií podľa redakcie Phandroid.com. V ponuke sú viaceré zaujímavé kategórie mobilných aplikácií z Obchodu Play.

Zdroj: phandroid.com

21.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+