MojAndroid

Obľúbený obchod z aplikáciami z dielne spoločnosti Google dokáže občas spôsobiť vrásky svojim používateľom, a to najmä ak sa vaše zariadenie dostane do offline režimu. Doteraz ste boli nútení klikať na staré a dizajnovo priam archaické sivé tlačidlo obnovenia stránky. Nová offline stránka obchodu Play teraz prináša zmenu dizajnu a funkcionality.

Náš tip
Google pozmenil dizajn aplikácie obchod Play

Oproti starej offline stránke Obchodu Play prichádza dizajnová zmena na štýl nového systému Android Nougat. Obchod Play len nedávno dostal novú ikonu a špeciálnu ponuku filtrovania špičkovo spracovaných aplikácií. Spolu s touto zmenou tak celá skladačka zapadá viac do prostredia aktuálneho systému Android.

Nová a stará offline obrazovka Obchodu Play.
Náš tip
Obchod Play sprístupňuje filtre pri vyhľadávaní pre všetkých používateľov

Ďalšou zmenou je nové tlačidlo. Okrem jednoduchého nástroja pre obnovenie stránky prichádza tiež nové tlačidlo pre notifikácie. Obchod Play vám zašle upozornenie v prípade, že bude vaše zariadenie opäť online. Takto môžete pokračovať v práci s obchodom Play aj bez opakovaného bezcieľneho obnovovania stránky. Dostali ste už novú aktualizáciu obchodu Play? Ako ste so zmenou spokojní? Vaše postrehy môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: androidauthority

15.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+