MojAndroid

O2 predstavuje nový modem, ktorý môže byť zároveň aj srdcom inteligentnej domácnosti. Okrem pripojenia zabezpečovacích senzorov a detektorov rizík či ovládaním spotrebičov prostredníctvom aplikácie, je aj skvelým dizajnovým kúskom. Má zabudovanú meteostanicu a ukáže vám aj aktuálny čas.

O2 Smart Box

O2 Smart box

Zákazníci Bieleho, Modrého, Strieborného a Zlatého O2 internetu na doma s externou anténou môžu získať od júla výkonný modem O2 Smart Box. Medzi jeho prednosti patrí vysoká rýchlosť prenosu dát bez kolísania výkonu. Samozrejmosťou je aj Wi-Fi v dvoch najpoužívanejších pásmach 2,4 a 5 GHz. Pre zabezpečenie domácnosti k nemu stačí pripojiť smart zásuvku pre ovládanie domácich spotrebičov či ďalšie senzory, ako detektor pohybu, dverný alebo okenný senzor, detektor dymu a ďalšie.

„O2 Smart Box posúva internet v domácnosti na novú úroveň. Prostredníctvom aplikácie si napríklad môžete vizuálne skontrolovať signál vo svojom dome, či so smart funkciami ovládať svoje spotrebiče na diaľku. Okrem smart funkcií disponuje aj atraktívnym dizajnom, čo znamená, že ho nebudete chcieť schovať ako väčšinu zariadení, ale naopak vystaviť. Tým získate nielen skvelý a užitočný doplnok modernej domácnosti, ale aj spoľahlivý wifi signál,“

Tereza Molnár, šéfka komunikácie O2.

Ak sa zákazník rozhodne, že chce O2 Smart Box využívať, môže ho získať za 3 € mesačne pri využití bonusu na zariadenie.

24.7.2019
Zdroj: tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+