MojAndroid

Slovenský operátor O2 chystá aktualizáciu svojich systémov. Z toho dôvodu sa plánuje odstávka hneď niekoľkých služieb, ktoré sú schopné do určitej mieri ovplyvniť jednotlivých klientov. Na dočasnú nefunkčnosť týchto vecí by ste sa mali pripraviť. Informuje o tom samotné O2 na svojej oficiálnej webovej stránke.

O2 obmedzí základné služby. Dajte si na to pozor

V sobotu, 7. mája 2022, od 22:00 do obeda následujúceho dňa, obľúbený slovenský operátor plánuje aktualizáciu svojich systémov. Počas tejto doby nebude možné využívať hneď niekoľko služieb. Dostupné nemajú byť ani webové lokality modrého operátora. Nefunkčnou bude aplikácia Moje O2. Dobíjanie kreditu bude používateľom úplne obmedzené, vrátane aktivácie, deaktivácie a obnovy balíčkov. Po odoslaní požiadaviek prostredníctvom SMS sa odpovede nedočkáte – táto služba bude taktiež vypnutá.

o2
Zdroj: O2

Cez SMS nedostanete ani všeobecné informácie. Nesmieme zabudnúť spomenúť, že nebude možné využívanie prémiových služieb a služieb tretích strán ako napríklad zasielanie SMS pre aktiváciu MHD cestovných lístkov, parkovacích lístkov, SMS hlasovania a podobne. Obtiažne bude sa dovolať aj na linku zákazníckej podpory na 949. Ak teda plánujete v najbližšom období vykonávať najbližšie aktivity, musíte na ne myslieť v predstihu, pokiaľ to samozrejme je možné.

6.5.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+