MojAndroid

Operátor O2 prichádza s novou letnou kampaňou, v ktorej bude ľudí učiť správne dýchať. Ponúkne jednoduché návody na dychové cvičenia, ktoré ich môžu v stresových situáciách upokojiť a dostať do pohody.

„Po mimoriadne stresujúcom období globálnych udalostí, akými boli pandémia koronavírusu, pokračujúca vojna na Ukrajine, či iných vážnych tém, pociťuje v súčasnosti podľa nášho prieskumu až 70% ľudí stres, prípadne zažíva pocity úzkosti. Aj preto chceme v novej kampani ponúknuť ľuďom rýchly návod, ako sa prostredníctvom správneho dýchania dostať do väčšej pohody a pokoja. Do letnej kampane sme si prizvali trénera dýchania Jakuba Chudého, ktorý je zároveň odborným garantom celej kampane.“

 Lucia Petrášová, riaditeľka komunikácie a značky O2

Kampaň odštartovala 13. júla, k dispozícii je aj webová stránka o dýchaní. Zriadená bola aj takzvaná “Linka pohody,” na ktorej herec Ján Koleník prevedie volajúcich dýchacími technikami v reálnom čase.

o2 kampan dychanie
Zdroj: O2

Viac o operátorovi O2 na MôjAndroid.sk:

„Dýchanie a duševná pohoda sú veľmi úzko prepojené. Pri stresovej situácii sa naše dýchanie zrýchľuje, stáva sa plytším a nepravidelným. Vedomím spomalením dýchania vieme znížiť prejavy stresu a upokojiť myseľ. Mojím cieľom v tejto kampani je zlepšenie povedomia o dýchaní a pochopenie podstaty dýchania. Porozumenie tomu, čo sa pri rôznych dychových technikách deje v našom tele, je kľúčom k lepšiemu zdraviu, duševnej pohode a kvalitnejšiemu životu.“

Jakub Chudý, dýchací coach

Touto kampaňou operátor nadväzuje na posolstvo “pretože nám záleží,” ktoré predstavil začiatkom roka. V rámci neho priniesol do portfólia nové O2 Paušály. s predplatným služieb ako Netflix, HBO Max či Voyo. Zákazníci môžu využiť aj službu Cashback, ktorá im vráti 5 eur v prípade, ak nepredátujú viac ako 15 GB. Pribudol aj nový vernostný program O2 Prekvapenia, v rámci ktorého si každý zákazník každý týždeň nájde v O2 aplikácii zaujímavý darček.

Náš tip
Tip na príslušenstvo: Toto je najobľúbenejšia powerbanka Slovákov
17.7.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+