MojAndroid

Do štátneho projektu, v rámci ktorého si môžu vybrané skupiny žiakov základných škôl a ostatných ročníkov stredných škôl získať príspevok vo výške 350 eur na kúpu notebooku alebo tabletu sa zapojil aj operátor O2, informoval prostredníctvom tlačovej správy. Príspevok je možné uplatniť od 27. júna 2023 v ktorejkoľvek predajni operátora na Slovensku.

Viac aktuálnych informácií o operátorovi O2:

V rámci projektu Digitálny žiak majú žiaci 1. ročníkov stredných škôl a žiaci zo sociálne slabších rodín nárok na príspevok od štátu na kúpu jedného z týchto zariadení. Štát týmto krokom reaguje na zvyšujúcu sa potrebu digitálnych zručností žiakov. Viac informácií o programe a to, pre koho konkrétne je určený, nájdete v článku Slovenskí žiaci dostanú od EÚ 350 eur na nákup notebooku alebo tabletu.

Ako uplatniť príspevok v O2 predajni?

Najskôr je potrebné zaregistrovať sa v projekte Digitálny žiak, následne získa zákazník e-mail alebo SMS správu s validačným kódom. Ten si môže uplatniť v predajni O2 a použiť ho na nákup notebooku alebo tabletu. Zoznam zariadení, ktoré je možné kúpiť nájdete na stránkach operátora.

Okrem toho je možné k notebooku alebo tabletu dokúpiť aj bezdrôtové slúchadlá O2 Pods za špeciálnu cenu 2 €. Kúpiť je samozrejme možné aj drahšie zariadenie, z ktorého ceny sa odpočíta výška príspevku a zákazník doplatí rozdiel.

Náš tip
Táto funkcia smartfónu zapríčiňuje volania na tiesňovú linku bez opodstatnenia
30.6.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+