MojAndroid

České a slovenské zastúpenie značky Huawei zverejnilo na facebookovej stránke oznámenie o pripravovanom podujatí, ktoré je naplánované na 7. mája 2024 a prebehne v Dubaji. Z pozvánky je jasné, že pôjde o uvedenie nového nositeľného zariadenia, notebooku zo série MateBook a nového tabletu MatePad.

Mohlo by vás zaujímať:

Viac podrobností výrobca neprezradil. Na Twitter účte (sieť X) v príspevku hovorí o novej vzrušujúcej ére inovácií. Hashtagy, ktoré post sprevádzajú napovedajú, že pôjde aj o zariadenia zamerané aj na dizajn.

Huawei event
Huawei event | Zdroj: Huawei

Zatiaľ len môžeme špekulovať, o aké nositeľné zariadenie pôjde, či sa dočkáme nových smart hodiniek alebo bezdrôtových slúchadiel, ktoré takisto patria medzi wearables. Poslednou novinkou uvedenou na slovenský trh bol inteligentný náramok Huawei Band 9, ktorý ponúka meranie základných zdravotných funkcií a monitorovanie fyzickej aktivity. Poteší aj dlhou výdržou na jedno nabitie.

Huawei Band 9
Operačný systém | Zdroj: GizmoChina.com

Huawei nedávno na čínskom trhu oznámil aj novú sériu smartfónov pomenovanú Pura 70, pričom sa očakáva príchod niektorých modelov aj na európsky trh. Tie ale v oznámení o májovej udalosti Huawei zatiaľ nespomína. Kým príde k oficiálnemu odhaleniu noviniek, možno sa dozvieme viac podrobností. Budeme vás informovať.

Náš tip
Batéria v smartfóne HONOR vás nesklame. Patrí k svetovej špičke

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+